Prva HNL: Inter osvojio bod u Velikoj Gorici iako je 70 minuta igrao s desetoricom igrača

Subota, 16. veljače 2019. 19:31 Napisao/la  SC
Nikola Rak (Inter)

Nogometaši Intera uspjeli su osvojiti bod u Velikoj Gorici iako su od 19. minute igrali bez isključenog Šimuneca, koji je brzo dobio dva žuta kartona.

Poveli su gosti nakon 6 minuta 2:0, ali je Lovrić već u 11. minuti vratio Goricu u utakmicu.

Međutim, domaći su tek u 85. minuti uspjeli slomiti otpor desetorice igrača Intera.

Propustila je Gorica nekoliko izglednih prilika, Zwolinski u 47. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

GORICA: Kahlina, Čabraja, Dvorneković, Lovrić (67 Miya), Maloča, Moro (56 Ndiaye), Mitchedlishvili, Oboabona, Sroler (56 Deaconu), Suk, Zwolinski

INTER: Matković, Bosec, Brezovec, Čulina, Kaluđerović (25 J. Čeliković), Muhar, Rak (79 Mišković), Serderov (60 Postonjski), Šimunec, Tatomirović, Valentić

Utakmica 21. kola: Gorica - Inter 2:2 (Lovrić 11, Suk 85/Serderov 4, Rak 6)