Bilo je puno igrača danas koji su odigrali dobru utakmicu, naša dva centra su ponovno bila obrambeno na nivou i to nam treba, kaže izbornik hrvatske košarkaške reprezentacije
Susret 3. kola: Hrvatska - Makedonija 73:55 (15:18, 15:14, 22:10, 21:13). Razveselila je igra u drugom poluvremenu kada se dogodio rezultatski preokret protiv neugodnih Makedonaca
Liječnički tim preporučio je mirovanje do daljnjega
Na Eurobasketu u Litvi hrvatska je reprezentacija u skupini ostala poražena sa 76:78, dvije godine kasnije Makedonci su slavili i u pripremnoj utakmici u Slavonskom Brodu pred put na Eurobasket u Sloveniju
Protiv momčadi koja jako puno šutira za tri poena uvijek postoji velika opasnost, kaže Perasović
Možete reći da smo igrali dobro, ali u sportu se računaju samo pobjednici. Džaba mi igramo sport, ako gubimo. Moramo naredne utakmice odraditi kao treba, pa u četvrtfinalu i polufinalu doći i rezultat, rekao je Dario Šarić
Skupina C, 2. kolo: Hrvatska - Grčka 70:72 (18:13, 15:15, 24:23, 13:21). Grčka je minimalnim slavljem došla do druge pobjede i tako vjerojatno gurnula Hrvatsku u borbu za drugu poziciju u skupini
Bogdanović je u 25. minuti utakmice protiv Slovenije stradao u sudaru s Nebojšom Joksimovićem