ŽUPANIJSKA VATERPOLO LIGA

Tićak donio pobjedu Lošinju protiv Delfina

Utorak, 30. travnja 2013. 09:26 Napisao/la  SC

Rezultati 3. kola: Palada - Opatija 7:10, Lošinj - Delfin 4:3, Crikvenica - Jadran 7:3, Primorje - ŽVK Primorje odgođeno. Opatijci imaju i dalje stopostotni učinak

Vaterpolisti Opatije, veliki favoriti pred utakmicu sa svojim vršnjacima iz Njivica, dobrano su se namučili s upornim i sve boljim dječacima VK Palada. Isto vrijedi i za Crikvenicu koja je tek u posljednjoj četvrtini riješila utakmicu u svoju korist s vršnjacima iz kostrenskog Jadrana.

Utakmica kola odigrana je između Lošinjana i "Delfinaša". Utakmicu koju su obilježili odlične obrane i vratari tek u posljednjoj minuti su rješili u svoju korist spretniji i sretniji Lošinjani.

Trideset sekundi prije kraja Anton Tićak zabio je pobjednički pogodak za momčad Lošinja.

Rezultati i poredak
Poredak: Opatija 9, Crikvenica 6, Lošinj 6, Palada 3, Primorje 3, Delfin 3, ŽVK Primorje, Jadran bez bodova.

CRIKVENICA - JADRAN 7:3

Utakmica 3. kola: Crikvenica - Jadran 7:3 (1:1, 1:0, 1:2, 4:0). Bazen Kantrida. Sudac: Ban (Rijeka).

CRIKVENICA: Mat. Gašparović, Mar. Gašparović, Car, Baričević 1, Maričić, Katnić 1, Berger, Blašković, Galić 5.

JADRAN: Olić, Solomun, Kaluđerović, Maškarin 2, Grubješić, Stefanić, Pavelić 1, Oberčkal, Grbac, Burburan, Persen, Jusić, Salamon, Baškard.

LOŠINJ - ROVINJ 4:3

Utakmica 3. kola: Lošinj - Rovinj 4:3 (1:0, 1:2, 0:0, 2:1). Bazen Kantrida. Sudac: Ban (Rijeka).

LOŠINJ: Lozančić, Tićak 2, K. Marković, Antoninić 2, Ivković, Tomich, Šeperović, M. Marković, Žitnić, Marinar, Jerković, Mandić.

ROVINJ: Komadina, Poropat 2, Radetić, Stanković, Komšić, Mamontov, Čakar 1, Bogdanović.

PALADA - OPATIJA 7:9

Utakmica 3. kola: Palada - Opatija 7:9 (1:3, 1:2, 2:2, 3:2). Bazen Kantrida. Sudac: Ban (Rijeka).

PALADA: Banjanin, I. Marić, V. Marić, Popović 2, Piršić, K. Jureša, Ružić, Krešić 2, L. Jureša, Prpić 3, Marić.

OPATIJA: Škorić, Latin, Tončić 2, Šimac 1, Živalović, Gržentić, Brubnjak 1, Ivanković 3, Milolaža 2.