Zamećanke u četvrtak u Poreču igraju prijateljsku utakmicu sa slovenskim Zagorjem
Još uvijek ne možemo računati na Milu Toto koja odrađuje terapiju kod Deana Misture, a sigurno je da neće igrati dok u potpunosti ne zaliječi ozljedu koljena te bude maksimalno spremna za sve napore
Hrvatska U-19 - Zamet 23:25 (11:12)
Zamet - Umag 29:26 (16:12), Vidimo da se ova iskusna okosnica ekipe nalazi unutar solidnog kriterija i po meni je za ovaj period to bila jedna korektna utakmica, rekao je Željko Čagalj
U subotnjoj utakmici Zamet će igrati protiv hrvatske juniorske reprezentacije, koju vodi Goran Mrđen, trener Zeline. Mrđen će tako dobiti priliku vidjeti Zamet na djelu, dok Željko Čagalj neće dobiti priliku vidjeti Zelinu
Htio sam da svaka igračica dobije svoju šansu, rekao sam im da počinje borba za Zametov dres, rekao je Čagalj
Senia - Zamet 29:37. Igračice Senie u 45. minuti, pri rezultatu 23:23, prisilile su trenera Željka Čaglja na minutu odmora
Naš primarni cilj je da odigramo na željenom nivou te da se ujedno uigravamo za drugi dio prvenstva, mišljenja je Brčić