Subota, 17. siječnja 2015. 19:20 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Zamet - Osijek 35:18 (17:9)

Prva liga rukometašica

ZAMET - OSIJEK 35:18

Utakmica 11. kola: Zamet - Osijek 35:18 (17:9). Centar Zamet. Sutkinje: Jurenec i Vajdić

ZAMET: Paurević 2, Židek 3 (2), Plahinek 5, Karlić 2, Jerčinović, Bukvić 1, Miočinović 7, Milošević 7 (1), Toto, Strukar, Bunić 2, Šegota, Mičijević 3, Rajić 1, Masnić, Gugić 2 (1).

OSIJEK: Guskić 7 (3), Vukušić, Šljaković, Bošnjak 4, Putnik, Krajnović 2, Stevanović, Maras 2, Delić, Špoljarić 1, Akmadžić 2.

Sedmerci: Zamet 4 (4), Osijek 6 (3).

Isključenja: Zamet 4, Osijek 4 minute.

Rukometašice Zameta pobijedile su Osijek 35:18 upisavši 11. pobjedu u isto toliko prvenstvenih utakmica. Zamećanke su protiv sedmoplasirane ekipe odradile jači pucački trening. U kojem će smjeru ići utakmica najbolje govori podatak da je riječka ekipa u sedmoj minuti vodila 6:0.

Osijek je prvi gol zabio u osmoj, a drugi u 16. minuti! Zamet je u istom periodu zabio 13 pogodaka. Riječke rukometašice nastavile su puniti mrežu suparnica, nisu posustale ni u drugom poluvremenu i na kraju im je nedostajao jedan gol da postignu dvostruko više pogodaka od suparnica.