Subota, 03. listopada 2015. 20:24 Napisao/la  SC

Susret 4. kola: Zamet - Zrinski 26:16 (13:12)

Suci: Josip Kuhar (Rude) i Damir Prelčec (Zagreb). Nadzornik: Milan Emanović (Sesvete)

ZAMET: Paurević 2, Plahinek 3, Karlić, Jerčinović 2, Židek, Miočinović, Tabar, Milosavljević 1, Toto 3, Strukar, Bunić 4, Jelenović, Bukvić 1, Šegota, Mičijević 3, Gugić 7 (3)

ZRINSKI: Kozjak, Senčar, P. Posavec 5, Polak, Andrić, Glad, S. Posavec 1, Balić, Car 2, Ivačić, Lupić 2, Gavrić 6 (3), Maljak

Sedmerci: Zamet 4 (3) Zrinski 6 (3)

Isključenja: Zamet 10 minuta Zrinski 6 minuta

Rukometašice Zameta ostvarile su i četvrtu pobjedu (26:16) u Prvoj ligi ove sezone. Gošće iz Čakovca uspješno su odolijevale sastavu Adrijane Prosenjak do ulaska u posljednjih dvadeset minuta u kojima su uspjele postići tek dva pogotka. Riječka ekipa imala je tek jedan pogodak prednosti nakon prvih trideset minuta igre, ali u nastavku nije bilo pitanja oko konačnog pobjednika susreta.

U 24. minuti Zamećanke su bile u zasotatku od dva pgotka (10:12), nakon čega je otvorena serija 4:0 golovima Jerčinović, Toto, Bukvić i Gugić. Domaća ekipa dostaq se mučila u uvodu susreta, no sve je po planu krenulo u 37. minuti kada Riječanke otvaraju konačnu seriju od 14:2 i lome susret u svoju korist.

Osim raspoloženih pojedinki u pucačkoj liniji (Gugić 7, Plahinek, Toto i Mičijević po 3 gola) valja istaknuti odličnu večer vratarskog dvojca Šegota - Strukar. Prva djevfojka obranila je četrnaest lopti iz igre dok je potonja zaradila epitet 'kraljice sedmeraca' obranivši čak tri gostujuća kazena udarca.