Poreč – Zamet  31:25 (16:10). U 48. minuti golom Marka Kačanića Zamećani su stigli na tri gola zaostatka, no to je ujedno bilo sve što su riječki rukometaši uspjeli napraviti u susjednom derbiju
Orijent Presoflex – Tvin Trgocentar 23:19. Sama utakmica protekla je u nervoznoj igri domaćih rukometašica koje su 40 minuta lomile otpor objektivno slabijih gošći
- Poreč je u subotu igrao Challenge Cup u Španjolskoj u Aaragonu, odigrali su kvalitetnu utakmicu koja ih je sigurno iscrpila, a i dugo su putovali, stigli su tek u nedjelju kasno navečer i posljedice toga se moraju osjetiti. Tu vidim našu malu prednost, kaže vratar Zameta
- Pobjeda nam je možda i važnija zbog psihe ekipe nego zbog bodova, kvalitetniji smo od Tvina, pobijedili smo ih u gostima nadam se da ćemo i na domaćem terenu. Bio bih zadovoljan i s pobjedom od jedan razlike, izjavio je Lučičanin.
Trešnjevka - Zamet 25:26 (14:10).  Riječanke su se bolje snašle u završnici kada se igralo gol za gol , a raspoložena Čamila Mičijević pogodila je za pobjedu i važna dva boda
Trener Zameta Drago Žiljak nije dozvolio odgodu 16. kola već je sa svojim igračicama krenuo put Zagreb, dok je Tvin Trgocentar odgodio dolazak kod Orijent Presoflexa
Vidovec Bios – Zamet 29:37. Obrana je u prvom poluvremenu savršeno funkcionirala i to je upravo ono što me najviše veseli uoči nastavka prvenstva, kaže trener Zameta
Želimo pobijediti, no za mene je najvažnije da iskoristimo utakmicu kao probu za teške utakmice koje slijede protiv Poreča i Kaštela,  rekao je trener Zameta