Subota, 22. listopada 2016. 21:18 Napisao/la  SC

Suci: Dražen Gladović i Goran Volenik (oba Virovitica)

RUDAR: Bumbak (7+1), Otmačić, T. Štajnkler 3, Đikić 6 (2), E. Fresl 4, A. Trčak 5, J. Štajnkler 1, Brnas 3, P. Fresl (1+0), Tojčić 1 (1), D. Trčak, Škiljan, Šujster 1, M. Štajnkler 1, Skendrović, Runtas.

ZAMET: Đurica (14+3), Grozdek, Majić 1, Valković 2, Pešić, Kružić 2, Golik 2, Miličević 4, F. Lučin, Glavaš 4, Stojanović 2, T. Lučin 5 (1), Uzelac, Šunjić, Martinović, Hrvatin 6.

Isključenja: Rudar 10 minuta Zamet 6 minuta

Sedmerci: Rudar 6(3) Zamet 3 (1)

Rukometaši Zameta nastavili su pobjednički niz.

Treća pobjeda zaredom (CSM Bukurešt, Ribola Kaštela) za izabranike Marina Miškovića stigla je protiv novaka u ligi Rudara iz malog mjesta Rude blizu Samobora.

Pobijedili su Riječani na kraju sa 25:28 u utakmici u kojoj su od samoga početka kontrolirali  igru i rezultat.

Filip Glavaš i dvaput Mateo Hrvatin za četiri su minute odveli riječku momčad do plus tri (0:3) koliko je bilo i na kraju susreta.

Marin Kružić pogotkom u osmoj minuti postavio je najveću prednost gostiju (2:6), a kada je Jadranko Stojanović četiri minute kasnije bio precizan za (5:8) ništa nije ukazivalo na loše razdoblje Zameta.

Pa ipak sa tri pogotka za tri minute Rudar je polovinom prvoga dijela stigao do poravnanja (8:8).

Kada je Andrej Trčak po drugi puta poravnao (9:9) bila je to posljednja ozbiljna prijetnja domaćega sastava.

Tri minute prije poluvremena Tin Lučin odveo je utakmicu u mirne vode jer je semafor pokazivao 11:15 za goste, a ista je razlika bila i na poluvremenu (13:17).

U drugome dijelu iskusnija momčad Zameta dozvolila je domaćinima da tek u dva navrata stigne na dva pogotka zaostatka, no njihova pobjeda je bila neupitna.

Nekoliko igrača vrijedi izdvojiti u pobjedničkom sastavu, čovjek sa stotinu ruku Marin Đurica obranio je 17 lopti (tri sedmerca), Mateo Hrvatin imao je savršenih "šest od šest" golova, a tek pogodak manje postigao je novopečeni reprezentativac Tin Lučin.