PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA

Karlovac prekinuo pobjednički niz Riječana

Subota, 17. studenog 2012. 20:59 Napisao/la  SC

Karlovačka banka - Zamet 28:26. U 30. minuti susreta Zamećani su imali visokih šest pogodaka razlike (8:14)

Utakmica 11. kola Premijer lige rukometaša

KARLOVAČKA BANKA – ZAMET  28:26 (9:14)

KARLOVAČKA BANKA: Borozan 3, Cindrić 6, Huljina 4, Ribar, M. Štrucelj 1, Rački 1, Višnjić, Smojver 2, Požega 2, D. Štrucelj 3, Hadrović 5, Obranović, Bačić 1, Karić, Glumac, Prezelj.

ZAMET: Đurica, Vučko 3, Vučetić 1, Hrvatin 2, Mrakovčić 8, Uzelac, Lončarić 2, Kružić 6, Slavić, Kovačević, Montanari 1, Vukelić, Golik, Šunjić 3.

Sedmerci: Karlovačka banka 2 (4), Zamet 3 (5). Isključenja: Karlovačka banka 8, Zamet 6 minuta.

Ostali rezultati 11.kola:
Marina Kaštela – Poreč 26:25, Siscia – Medveščak 24:23, Buzet – Dubrava 33:34, Vidovec Bios – Split 37:31, Bjelovar – Gorica 29:32, Varteks – Spačva 22:23.

Rukometaši Zameta nakon šest uzastopnih pobjeda doživjeli su novi prvenstveni poraz. Momčad trenera Irfana Smajlagića propustila je priliku napraviti senzaciju, te na gostujućem terenu svladati lidera lige Karlovac i probuditi nade u plasman u Ligu za prvaka.

U 30. minuti susreta Zamećani su imali visokih šest pogodaka razlike (8:14), no 16 minuta kasnije bivši reprezentativac Tomislav Huljina vratio je utakmicu na početak (19:19), a pet minuta kasnije golom Dine Štrucelja za 24:20 ime pobjednika bilo je poznato. Nažalost to ovoga puta to nije bio Zamet.

Riječane su u Karlovcu predvodili Luka Mrakovčić s osam i Marin Kružić sa šest postignutih pogodaka.