Sergej Jakirović ovako je za germanijak.hr prokomentirao riječki uspjeh prošle sezone:
- Možda su svi pomislili da su digli ruke nakon zimskih prodaja, ali vjerovali su do kraja. Kapa do poda Đaloviću. Prijatelji smo, bivši suigrači, bili smo suradnici i u Rijeci, stalno smo na liniji, sretan sam zbog njega. Sudjelovao je u svemu kada smo slagali ovu ekipu, znam kako razmišlja o nogometu i ovo je kulminacija svega toga, kazao je Jakirović i istaknuo da je ponosan na igrače koje je doveo u Rijeku:
- Ponosan sam zbog Radeljića, Fruka, a posebno zbog Jankovića – znam što se pričalo s tribina. Bilo je tu puno licemjerja, rekao je Jakirović, koji je potvrdio da je Radomir Đalović odbio njegov poziv da ode u Dinamo:
- Rekao je da ne može, da želi ostati u Rijeci. Razumio sam ga potpuno i poštovao njegov izbor. Na kraju se pokazalo da je dobro odabrao, naglasio je Jakirović.