Interliga: Odbojkašice Rijeke drugog dana u Bratislavi poražene u pet setova

Nedjelja, 10. veljače 2013. 21:44 Napisao/la  SC

Utakmcia 18. kola: Doprastav - Rijeka 3:2 (19:25, 25:21, 25:22, 19:25, 15:9). Rijeka će svoj nastup u Interligi zaključiti u ponedjeljak protiv Splita (D. mladosti, 18 sati)

Interliga odbojkašica

DOPRASTAV - RIJEKA 3:2

Utakmcia 18. kola: Doprastav - Rijeka 3:2 (19:25, 25:21, 25:22, 19:25, 15:9). Dvorana PKO. Gledatelja: 150. Suci: Mezoffy i Tillmann (oboje Mađarska)

DOPRASTAV: Crkonova 15, Abrhamova 15, Drobnakova, Kosekova 2, Jelinkova 2, Hunter 12, Pencova 19, Skalova 11, Stankovianska 5, Nikmonova (L).

RIJEKA: Došen (L), Pilepić 12, Zdrilić 16, Pešut 20, Šćulac 7, Mioč 1, Brčić 9, Kalebić 6, Sušić 2.

Odbojkašice Rijeke poražene su u nedjelju na gostovanju u Bratislavi kod Doprastava. Riječanke su u dva dana u glavnom gradu Slovačke odradile dvije utakmice i prikazale odličnu igru, posebice kada se uzme u obzir da Igor Lovrinov na raspolaganju nije imao Mateu Magdić.

Nakon što su prvi dan slavile 3:1, Riječanke su u nedjelju izgubile 2:3 nakon velike borbe u pet setova. Doprastav je osvojio drugi i treći, a Riječanke prvi i četvrti set. Zajedničko tim dionicama da su ekipe u setovima pitanje pobjednika rješavale praktički već do druge tehničke minute odmora.  Riječanke su u petoj dionici izdržale do 4:5, a onda je domaćin serijom 5:0 riješio pitanje pobjednika.

Rijeka će svoj nastup u ovogodišnjoj Interligi zaključiti u ponedjeljak (Dvorana mladosti, 18) utakmicom protiv Splita 1700.