PRVA LIGA ODBOJKAŠICA

Grobničanu pobjeda u maratonu protiv Šibenika

Subota, 26. siječnja 2013. 19:39 Napisao/la  M. B.

Zaostala utakmica 10. kola, druga jakosna skupina: Grobničan - Šibenik 3:2 (18:25, 26:24, 25:20, 10:25, 15:13)

Prva liga odbojkašica

GROBNIČAN - ŠIBENIK 3:2

Zaostala utakmica 10. kola, druga jakosna skupina: Grobničan - Šibenik 3:2 (18:25, 26:24, 25:20, 10:25, 15:13). Dvorana Mavrinci. Gledatelja: 50. Suci:  Kramar  i Kranjc.

GROBNIČAN: Brekalo, Mavrinac, Brzonić, Drakula, Kovačić, Miculinić, Tomas, Tomašić, Boban, Šojat, Legčević, Kovačević.

ŠIBENIK: Erak, Šubara, Šarić, Menđušić, Đilaš, Čvrljak, Jelić.

Odbojkašice Grobničana pobijedile su Šibenik nakon maratonskog susreta u pet setova i iscrpljujućih dva sata i deset minuta igre. Iako su klub uoči drugog dijela sezone napustile četiri igračice, Grobničan je uspio doći do dva važna boda.

U petom setu kod vodstva domaćina 13:11, Šibenik je pritisnuo servisima i stigao do 13:13. Uslijedila su dva napada Roberte Broznić za konačnih 15:13

-  Mogu reći da imamo jednu od najsperspektivnijih ekipa uz Marinu Kaštelu i Osijek. Trebat će još puno raditi, ima tu puno oscilacija, ali sve su domaće igračice i dobit će priliku. Skidam im kapu, pobijedili smo jedan puno iskusniji Šibenik s igračicama od 15 i 16 godina, ustvrdio je Marko Crnković, trener Grobničana.