Prva liga odbojkašica: Drenova - Osijek 06 0:3
Prva liga odbojkašica, Treća skupina drugi dio natjecanja, 7. kolo: Nova Gradiška - Drenova 3:0
Utakmica 14. kola: Osijek - Drenova 3:0 (33:31, 25:12, 25:20)
Na gostovanju u Novoj Gradiški izgubili smo tri seta na razliku zbog domaćinskog suđenja, sada smo izgubili jedan set na domaćem terenu zbog gostujućeg suđenja, rekao je trener Drenove
Utakmica 13. kola: Drenova - Dubrovnik 0:3 (6:25, 21:25, 24:26). Riječke odbojkašice u trećem setu prokockale su set loptu (24:23)
Utakmice 10. kola: Drenova - Split 1700 3:0, Dubrovnik - Rijeka 3:0, Nova Gradiška – Kostrena 3:0
 D. Lukarić, srijeda (20):   Drenova - Rijeka CO. Matić vjeruje će se igrati ljepša odbojka u odnosu na prvi ogled, Lovrinov tvrdi da je Drenova i dalje favorit