Prijateljska utakmica: Crikvenica - Dubovac 30:29 (17:14)
Prijateljska utakmica: Kozala - Matulji 30:23. Kozala je stalno vodila, jedina dva izjednačenja bila su u 15. minuti 9:9 i u 17. minuti 10:10.
Finale u Senju je bila naša najbolja utakmica u pripremama. Ostali smo na okupu, osim Valkovića koji nam i neće nedostajati, i tu vidim našu najveću prednost, kaže Filipović, strijelac 16 pogodaka u finalu
U finalnom susretu Matulji su pobijedili Crikvenicu rezultatom 34:29. U susretu za treće mjesto  Ajdovščina je pobijedila Senj nakon izvođenja sedmeraca rezultatom 32:31
Rezultati: KTC - Kozala 27:14, Kozala - Ivanić 16:28, Dugo Selo - Kozala 20:22. U prvim kolima prvenstva Kozala igra upravo protiv istih protivnika