Utakmica 1. kola: KTC - Kozala 28:26 (17:11)
 Imao sam osjećaj da mi u Crikvenici ne smijemo doći do bodova, kaže Radanović
Crikvenica - Matulji 2001 30:27 (15:10). Matuljci su najbliže izjednačenju bili u 56. minuti
Želja nam je da na utakmicu dođe što više naših sugrađana. Nakon utakmice nogometaša sa Jadranom iz Poreča, vrijedi doći u Gradsku sportsku dvoranu. Matulji su respektabilni protivnik, kaže Smoljan
KTC ima momčad sastavljenu od iskusnih pojedinaca od Pećine, Jelinića, Predojevića i našeg Babića. Njih uz Ivanić, Županju i  Crikvenicu vidim kao favorite prvenstva, kaže Dunato
U utakmici protiv Crikvenice trebaju nam igrači koji će u visokom ritmu izdržati 40 minuta, jer mislim da će se utakmica prelomiti u zadnjih 15-tak minuta, kaže Stašek uoči utakmice prvog kola
Rezultati: Crikvenica - Kozala 25:20, Mladi rudar - Kozala 22:21. Veseli povratak Vlade Matanovića koji je uz Marina Bunetu i Josipa Crnića bio najbolji strijelac Kozale
Nije mi jasno zašto ti suci kod nas u Rijeku uvijek dolaze iz udaljenijih krajeva, pita direktor Kozale Željko Blažević