Prva HRL: Rukometaši Crikvenice poraženi protiv Hrvatskog dragovoljca

Nedjelja, 04. svibnja 2014. 15:52 Napisao/la  SC

Utakmica 24. kola: Hrvatski dragovoljac - Crikvenica 26:22 (11:10).  Crikvenica u posljednjem kolu dočekuje Kozalu u kojem će na domaćem terenu tražiti potvrdu trećeg mjesta

Prva liga rukometaša, 24. kolo

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - CRIKVENICA 26:22 (11:10)

Dvorana Gripe. Suci: Bulum i Carević.

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Plazibat 11 (5), Pavković 1, Katić, Bajkuša, Perić, Kaštelančić, Marenčić, Bosnić, Kaša 4, Gale, Čorić 4, Banović 4, Jakeljić 2.

CRIKVENICA: Begić, Bogdanović, Lušić 1, Hrvatin 11 (3), Mazzarolli 1, Erstić 1, Derossi 2, Stojanović 2, Grozdek, Karačić, Stanić, Montanari 4, Saršon.

Sedmerci: Hrvatski dragovoljac 6 (5) , Crikvenica 5 (3). Isključenja: Hrvatski dragovoljac 6, Crikvenica 12 minuta.

Rukometašice Crikvenice poraženi su na gostovanju u Splitu protiv Hrvatskog dragovoljca upisavši tako osmi prvenstveni poraz. Kirci su se dobro držali prvo poluvrijeme, ali Dragovoljac se u nastavku uspio odvojiti.

Crikvenica u posljednjem kolu dočekuje Kozalu u kojem će na domaćem terenu tražiti potvrdu trećeg mjesta.