Crikvenica doživjela poraz protiv lidera

Subota, 11. travnja 2015. 23:03 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Utakmica 22. kola: Crikvenica - Medveščak 23:22

Sutkinje: Crnojević (Zagreb) - Kostecki Radić (Kutina).

CRIKVENICA: Car (4), Saršon (4), Stanić, Hrvatin 6 (1), Mrakovčić 2, Erstić 2, Karaula 1, Majić, Derossi 8, Dokoza, Grozdek, Baričević 1, Mijić, Montanari 3.

MEDVEŠĆAK NFD: Horvat (15), Pehar 6 (2), I. Antunović 5, Halužan 1, Kota 2, Kušan, M. Antunović, Vrpoljac 1, Rončević, Vozab 11, Klemen, Pandža 3, Turan 3.

Isključenja: Crikvenica 10 minuta, Medvešćak NFD 6 minuta.

Sedmerci: Crikvenica 1 (1), Medvešćak NFD 2 (2).

Prvo poluvrijeme protiv vodećeg kluba lige Crikvenica je odigrala dobro. Snažni Vozab sa tri uzastopna startna pogotka najavio je svoju raskošnu realizatorsku večer. Sa strane Crikvenice Derossi i Hrvatin pokušavali su parirati jakim gostima, te su do odmora imali i četiri neriješena rezultata. Najbolje domaće razdoblje bilo je od 11. do 20. minute, kada je na gol došao iskusni Igor Saršon, koji je za to vrijeme primio samo 2 pogotka.

Ulaskom u drugo poluvrijeme Crikvenica je uspjela još jednom izjednačiti (13:13), a nakon toga, od 36. do 44. minute mreža odličnog Svena Horvata nije se tresla. Domaćin protiv 6-0 zone ima velikih realizatorskih problema, kao i u igri na kružnog napadača. Konačni visoki poraz ostavlja Crikvenicu u dosta složenoj situaciji i potrebna je pomoć svih dobronamjernih navijača u borbi za ostanak.

Nažalost, tijekom utakmice sa tribina su stizali vrlo nekorektni povici, koji su potpuno destabilizirali mlade igrače Crikvenice. Po završetku utakmice trener Igor Dokmanović, predsjednik Gordan Božić, a prije svega svi domaći igrači, ostali su konsternirani viđenim i svim onim što su čuli tijekom utakmice.

Možda je to i jedan od razloga, što Crikvenica mnogo bolje igra na gostovanjima, nego pred nekim svojim „navijačima“.