Kostrena izgubila od Maksimira, momčad Esada Subašića pred ispadanjem

Subota, 18. veljače 2012. 15:37 Napisao/la  Milan Kosanović

Domaći rukometaši u nastavku su imali i četiri pogotka razlike, no taj kapital nisu znali sačuvati do kraja utakmice

Kvarner Kostrena – Maksimir 21:22 (9:10)

ŠSD Kostrena. Gledatelja: 20. Suci: Botinčan i Rupčić (obojica Rijeka).

KVARNER KOSTRENA: Gulija, Vorkapić 2, Krivačić 5, Malnar, Plišić 1, Abramović, Briški 3, Lipović 2, Jureško 2, Lamza,  Modrić, Grbac 3, Tintor,  M. Pribanić,  Negovetić,  N. Pribanić 3.

MAKSIMIR: Henigmanm, Babok, Mršić  4,  Cvitanović 2,  Puljić 4, Kurtušić 2, Šestan 1, Kaleb, Badenić, Valentić 1, Glasnović 1, Punčec 6, Kezerić.

Sedmerci:  Kvarner 3 (4) , Maksimir 6 (7). Isključenja: Kvarner 10,  Maksimir 4 minute .

Kostrenski drugoligaš na domaćem je parketu poražen u derbiju začelja od ekipe Maksimira u uzbudljivoj i neizvjesnoj završnici. Domaći rukometaši u nastavku su imali i četiri pogotka razlike, no taj kapital nisu znali sačuvati do kraja utakmice. U 58. minuti na semaforu je stajalo 21:21, Kvarneraši su potom nerezonskim i neizrađenim udarcima poklonili loptu gostima koji se u Zagreb vraćaju teži za dva velika boda i šansom za očuvanjem drugoligaškog statusa.

Morski konjići s druge strane ovim porazom miljama su daleko od ostanka u ligi koji se barem za sada čini kao nemoguća misija za sastav trenera Esada Subašića.