2. HRL: Rukometašice Senije pobijedile Slogu, rukometaši Senja poraženi od Rovinja

Ponedjeljak, 17. ožujka 2014. 12:40 Napisao/la  SC

Utakmice 16. kola, rukometašice: Sloga SN - Senia 23:25, rukometaši: Senj - Rovinj 23:29

Druga liga rukometašica - zapad, 16. kolo

SLOGA SN - SENIA 23:25 (15:13)

Dvorana OŠ Bogumil Toni. Gledatelja: 50. Suci: Kopač, Prelogar.

SLOGA SN: Lovrić 1, Mataušić 1, Stilinović 6, Guljić 5, K. Lenard 2 (2), Petković, Vlašić, Šeketa 2, I. Lenard 2 (1), Dedić 1, Matijašić 3.

SENIA: Lekaj 2, Rukavina 2, Butolo 4, Koričić, S. Orlić, F. Orlić, T. Tomljanović 11 (4), Katalinić, Nekić 5, Babić 1, Hajdini, Šarić, Legac, S. Tomljanović

Isključenja: Sloga 8, Senia 2 minute. Sedmerci: Sloga 4 (3), Senia 5 (4).

Rukometašice Senije slavile su na gostovanju kod Sloge u utakmici u kojoj su gostujuće rukometšice očekivale bodove. Gošće iz Senja dobro su otvorile utakmie (5:8), ali su domaće rukometašice tu prednost isto tako brzo anulirale (8:8) i na poluvrijeme otišle s dva gola prednosti.

Sloga je u nastavku imala i vodstvo, ali su rukometašice Senije u završnici su uspijele stići do sedme pobjede

Druga liga rukometaša - zapad, 16. kolo

SENJ - ROVINJ 23:29 (11:14)

Dvorana Robert Barbić Beli. Gledatelja:120. Suci: Krmek (Rijeka) - Prpić (Ika).

SENJ: Jeličić, A. Orlić 3, M. Orlić 7, Štokić 4, Brdar 3, Vlatković, Đekanović, Butorac 1, Zrinski, M. Kremenić, I. Kremenić 3, Ćosić 2 (1). TRENER: Stjepan Filipović.

ROVINJ: Orbanić, Jajčević 4, Relić, Jahutka 1, Isanović 5, Jagić 3, Tuljak 1, Vrdoljak, Karajinović 11 (1), Baričević, Popović 4, Badurina. TRENER: Sanjin Jahutka.

Domaćin je žarko želio uspjeh u ovom susretu, koji bi ih privremeno udaljio iz zone ispadanja, ali gosti su bili uvjerljivi i bolji. Nakon dva početna izjednačenja rezultata (3:3, 4:4), Gosti su se počeli rezultatski naglo udaljavati predvođeni nezaustavljivim Karajinovićem.