2. liga rukometašica: Orijent nadigrao Arenu, Murvica slavila u Rovinju

Nedjelja, 02. ožujka 2014. 10:16 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Orijent Presoflex - Arena 34:26, Rovinj - Murvica 22:27

ORIJENT PRESOFLEX - ARENA 34:26 (18:10)

Dvorana 3. maj. Gledatelja: 135. Suci: Kasunić i Nikolovski (oba Karlovac).

ORIJENT PRESOFLEX: Spahić, Zec, Juričić 5, Marjanović 7, Samardžić 9 (7), Babić, Skorić 7 (1), Branković 1, Đukić, Komadina, Zugan 4, Debelić 1, Pol, Laser, Stojanović, Žilić.

ARENA: Šabić 1, Šekuljica, L. Vukić 3 (1), Raspudić, Gaborović 2, D. Vukić, Maras 6, Buršić 2, Erceg 3, Banović, Mikolić 9, Smolica, Čivljak, Rabar.

Sedmerci: Orijent Presoflex 9 (8), Arena 2 (1). Isključenja: Orijent Presoflex 4, Arena 12 minuta.

Rukometašice Orijent Presoflexa pobijedile su Arenu u utakmici u kojoj su gošće imale samo jednom vodstvo na utakmici i to na otvaranju (0:1). To dovoljno govori o odnosu snaga, domaćin se kod 8:7 serijom 5:0 odvojio i tako zapravo riješio pitanje pobjednika. Orijent je u završnici imao čak 13 golova prednosti (34:21), ali gošće su serijom 5:0 ublažile poraz.

ROVINJ - MURVICA 22:27

Dvorana Valbruna. Gledatelja: 50. Suci: Grubor i Žepča.

ROVINJ: Perković, Japundža 2, T. Rodić, Oštrić 2, Vidaković 3, D. Rodić 2, Balentović 5, Đuričić 2, Pezić, Pokrajac, Ćosić, Gržinić, POkrivka, Zufić 5 (2), Peteh.

MURVICA: Babić, Kutija 4 (1), Papić, Nježić, Hodžić 6 (2), Smoljan, Filipović, Karačić 2, Mandekić, Tomić, Bartulaš 1, Jovanović, Uremović 8 (2), Zorić 6.

Sedmerci: Rovinj 2 (2), Murvica 7 (5). Isključenja: Rovinj 10, Murvica 10 minuta.

Rukometašice Murvice slavile su na gostovanju u Rovinju. Domaćin je dobro parirao izabranicama Zvonimira Kutije, te su imale prednost 11:7. Ipak, gošće su se trgnule na vrijeme i čvrstom igrom u obrani stigle su do bodova. U idućem kolu Murvicu očekuje lokalni derbi protiv Orijent Presoflexa.