DRUGA LIGA RUKOMETAŠA

Matulji u završnici susreta prosuli bodove protiv Petrinje

Subota, 14. ožujka 2015. 21:29 Napisao/la  SC

Utakmica 16. kola: Matulji - Petrinja 28:28. Pet golova prednosti imali su domaćini na poluvremenu

Druga liga rukometaša - zapadna skupina, 16. kolo

MATULJI - PETRINJA 28:28 (16:11)

SD Matulji. Gledatelja 50

Suci: Davor Češi (Zagreb) i Nenad Županić (Križevci). Nadzornik: Žarko Burić (Rijeka)

MATULJI: Brajnović, N. Slavić, Daskijević 3, I. Slavić, Francetić, Mudrić, Sladić 13 (2), Feranda 4, Sorić, Bilobrk 1, Milih 2, Ratkajec 4, Samardžić, Melon 1, Šuljić

PETRINJA: Žugaj, Dobrić 1, Đaković 1, Kokan 8, Fiala, Martinović 7 (2), Markulj, Čunčić, Hoić, Pucović 8 (5), Denić, Duvančić, Jurković 2, Vujanović 1

Sedmerci: Matulji 2 (2) Petrinja 9 (7)

Isključenja: Matulji 6 minuta Petrinja 2 minute

Rukometaši Matulja remizirali su s Petrinjom (28:28) u susretu šesnaestoga kola Druge lige. Izabranici trenera i vratara Davora Brajnovića držali su susret pod kontrolom, imali su na poluvremenu i pet zgoditaka prednosti, no pobjeda im je iz ruke ispuznula u samoj završnici. Unatoć vodstvu od 28:26 nisu svi bodovi ostali u novoj matuljskoj dvorani. Domaći rukometaši ostali su na devetom mjestu ljestvice, nije pomoglo niti trinaest pogodaka najefikasnijeg Nenada Sladića.