Rudar i Uljanik odigrali neodlučeno, Saša Kolić isključen

Subota, 14. kolovoza 2021. 08:32 Napisao/la  SC
Saša Kolić
Saša Kolić Foto: Glas Istre

Zanimljiva i ritmična utakmica odigrana je u Labinu gdje su se susrela dva trećeligaša, koja prema svemu sudeći, pripadaju gornjem dijelu ljestvice.

Dojam je da je remi najrealniji ishod ove utakmice.

Počelo je žustro, podosta nervozno, a sve je kulminiralo Trešnjićevim nasrtajem na Načinovića što je uzrokovalo „metež“ među igračima, trener gostiju Saša Kolić u osmoj minuti zaslužio je isključenje zbog verbalnog napada na suca Brečevića.

Sedam minuta kasnije Saša Urošević sjajno pogađa malu mrežicu - 0:1.

Rudar se od šoka brzo oporavio, u 29. minuti srušen je raspoloženi Toni Rudan u šesnaestercu Uljanika, a Ivan Macan udarcem s ‘bijele točke’ poravnava na 1:1.

Pred odlazak na predah Kovari napadaju po lijevoj strani, ubačena lopta stiže do Paola Juričića, a 18-godišnji ofenzivac Labinjana iz voleja loptu šalje u gol za 2:1.

U nastavku je Uljanik poravnao, nakon što je Elvis Trešnjić ‘ukrao’ loptu domaćem vrataru Blažini i mirno poentirao za konačnih 2:2.

Luka Ban, 22-godišnji defenzivac, debitirao je u dresu labinskog Rudar Trans Eura.

Bivši igrač Vinodola i senjskog Nehaja, sve je dogovorio s Kovarima te se u dobrom svijetlu predstavio u drugom dijelu utakmice.

RUDAR TRANS EURO: Macan T., Licul, Kurtić, Načinović, Golja, Miškulin, Giljanović, Stepčić, Juričić, Rudan, Macan I. Još su igrali: Blažina, Ban, Malkić, Hrvat

ULJANIK: Cindrić, Raković, Žiković, Petrović, Gračić, Urošević, Batelić, Bogdan N., Jokić, Trešnjić, Dujmović. Još su igrali: Kraljević, Krasniqi, Stošić, Jereb, Mofardin, Hoxha, Bogdan L.

Pripremna utakmica: Rudar Trans Auto - Uljanik: 2:2 1:1 (Macan 29-11m, Juričić 45/Urošević 15′, Trešnjić 61)