Pripremna utakmica: Rijeka II pobijedila Međimurje, Matej Mršić postigao tri pogotka u petnaestak minuta

Srijeda, 28. siječnja 2015. 23:02 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Međimurje - Rijeka II 1:4

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Međimurje u pripremnoj utakmici odigranoj u Čakovcu, kuriozitet pobjede od 4:1 je da je svih pet pogodaka postignuto u prvih 25 minuta.

Posebno se istaknuo Matej Mršić, koji u postigao tri pogotka u svega petnaestak minuta.

MEĐIMURJE: Šafarić, Kristić, Mesarić, Dodlek, Vuković, Sačer, Marciuš, Hranilović, Pintarić, Karlovčec, Novak. Još su igrali: Valentić, Horvat, Šimunić, Vuk, Hlišć, Šarić

RIJEKA II: Eyotunde, Vidas, Musa, Batinić, Budicin, Lucić, Klapan, Fumić, Gerald, Mršić, Budan. Još su igrali: Magaš, Mrdeša, Cvetković, Nakić, Blašković, Belobrajdić, Fatić, Abramov

Pripremna utakmica: Međimurje - Rijeka II 1:4 (Kristić 25/Mršić 3, 7, 19, Gerald 17)