PRETKOLO NOGOMETNOG KUPA

Opatija na svom travnjaku igra protiv Lučkog

Četvrtak, 01. kolovoza 2013. 16:24 Napisao/la  SC

Utakmice se igraju u srijedu 28. kolovoza u 16 sati po jednostrukom kup sustavu

U Zagrebu je održan ždrijeb parova i domaćina utakmica pretkola Hrvatskog nogometnog kupa: ždrijebom na kojem je bila većina predstavnika 32 kluba sudionika rukovodio je predsjednik Povjerenstva za natjecanje kupa Neven Kolić, a u ime HNS-a nazočne je pozdravio predsjednik Davor Šuker koji je i izvukao prvih nekoliko parova.

U pretkolu HNK-a sudjeluju 32 kluba pobjednika ili finalista natjecanja za Županijski nogometni kup, a izvučeni su sljedeći parovi:

Drava - Novalja, Opatija - Lučko, Mladost (Ždralovi) - Marsonia, Međimurje - Lekenik, Torpedo - Omladinac (N. Grad), Novigrad - Mladost (Palinovec), Slavonija - Graničar, Radnički - Suhoplolje, Zagora - Ogulin, Borac (Imbriovec) - Zmaj (Blato), Jadran (Poreč) - Bobota Agrar, Zagorec - Kustošija, Zadar - Plitvica, Podravina - Imotski, Gorica - Moslavac i Zelina - Croatia (Grabrovnica).

Utakmice se igraju u srijedu 28. kolovoza u 16 sati po jednostrukom kup sustavu: u slučaju neodlučenog rezultata nakon 90 minuta, igraju se produžeci 2X15 minuta, a ako i po završetku produžetaka rezultat bude neodlučen, pobjednička momčad utvrdit će se izvođenjem jedanaesteraca.