3. HNL: Rijeka II pobijedila Zagorec, Juri Cisotti opet odlučio pobjednika

Srijeda, 16. rujna 2015. 19:35 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Zagorec - Rijeka II 1:2

Strijelci: 0:1 Bajić (12-11m), 1:1 Postonjski (24), 1:2 Cisotti (90+2)

Žuti kartoni: Postonjski (Zagorec)

ZAGOREC: Hadžić, Čunčić, Cerovec, Al Tharwan, Rihtar, Kunštek (82 Djevelekaj), M. Malarić, Kos (89 D. Malarić), Švaljek, Postonjski (76 Hustić), Strabić

RIJEKA II: Nevistić, Diyoke, Budicin, Lucić, Rebernik, Furijan (71 Fatić), Mrdeša (58 Nakić), Čanković (63 Conte), Musa, Bajić, Cisotti

Juri Cisotti pogotkom u 92. minuti donio je momčadi Rijeke II pobjedu protiv Zagorca u zaostaloj utakmici 3. kola. Cisotti je drugu utakmicu zaredom pogocima donio pobjede momčadi Ivice Kuleševića. Nakon što je odlučio (1:0) utakmicu protiv Krka u subotu, ovog puta talijanski napadač iskoristio je Nakićev ubačaj za pogodak odluke u sudačoj nadoknadi.

Rijeka je povela pogotkom iz kaznenog udarca, Bajić je u 12. minuti pogodio s bijele točke nakon što je zaustavljen prekršajem za najstrožu kaznu.

Postonjski je izjednačio vrlo brzo, Zagorec je anulirao vodstvo Rijeke II već u 24. minuti i održavao "nulu" sve do sudačke nadoknade.