Nedjelja, 29. ožujka 2015. 20:13 Napisao/la  SC

Treća liga - Zapad, 20. kolo

RIJEKA II - HAŠK 3:1

Igralište na Rujevici. Gledatelja 200.

Sudac: Tomislav Mioković (Sisak).

Strijelci: 1:0 Dangubić (11), 2:0 Rebernik (44), 3:0 Dangubić (58), 3:1 Krznar (63)

Žuti kartoni: Vidas (Rijeka II), Abramović (HAŠK).

RIJEKA II: Berković, Vidas, Bertoša, Batinić, Collins, Gerald, Klapan (70 Lucić), Mršić (83 Budan), Dangubić (88 Kokorović), Rebernik, Ajayi.

HAŠK: Horvat, Barišić, Perić, Antonić, Javorović, Nurnberger (72 Adžić), Vranković, Rexhepi (46 Galić), Collins Dakota, Krznar, Abramović (83 Grčić).

Momčad Rijeke uvjerljivo na Rujevici pobijedila HAŠK rezultatom 3:1, a prema prikazanom pobjeda je mogla biti uvjerljivija.

U 11. minuti Dangubić je prvi zatresao mrežu nakon Ajayijeva proigravanja, udarac s 18 metara bio je neuhvatljiv za nekadašnjeg vratara Rijeke pred vratima HAŠK-a, 41-godišnjeg Darka Horvata - 1:0.

U 44. minuti Horvat je drugi put morao u mrežu po loptu, Rebernik je bio precizan s ruba kaznenog prostora - 2:0.

Vrapče - Novigrad 0:4
Vrapče: Cingulin, Rihtar, Miloš, Ćosić, Boršić (63 Gorgiev), Halužan (76 Brlečić), Vinčić, Bazina, Bekteši, Vrbat, Galić (56 Trupec)
Novigrad: Beblek, Grujević, D. Valenta, Tomašević, L. Čakarun, Ćufta (78 Batelić), Glavaš, Mijoković, Tatar, Bjelanović (82 Tustonjić), Ugrina (76 M. Čakarun)
Strijelci: Bjelanović (47, 60), Grujević (74), M. Čakarun (83)

U 58. minuti opet je Ajayi asistirao Dangubiću za efektni pogodak nakon kojega vratar Horvat više nije morao tražiti loptu u mreži - 3:0. Nekoliko igrača Rijeke bili su mu izrazito skloni, posebice Mršić koji je propustio realizirati nekoliko izglednih prilika.

U 63. minuti Krznar je lijepim pogotkom postavio konačnih 3:1 da bi na kraju Berković morao spašavati nakon Perićeva udarca iz prekida. Krznar je imao još jednu priliku, Batinić je loptu izbacio s gol-crte.

Rezultati 20. kola: Trnje - Zelina 2:1, Vrapče - Novigrad 0:4, Istra - Zagorec 1:2, Stupnik - Vrbovec 2:2, Samobor - Špansko 2:0, Dubrava - Maksimir 4:3. Dugo Selo - Dinamo igraju 1. travnja.