Nedjelja, 27. rujna 2015. 19:51 Napisao/la  SC

Strijelci: 1:0 Bajić (2) 1:1 Brujić (15) 1:2 Brujić (17)

Žuti kartoni: Budicin (Rijeka II), Ivkovčić, Hasan (Samobor)

RIJEKA II: Nevistić, Budicin, Diyoke, Nakić (53 Šarić), Cisotti, Fatić (78 Mrdeša), Bajić, Budan (50 Musa), Rebernik, Kabiru, Petrović

SAMOBOR: Bašić, Vranković (55 Hasan), Vrančić, Ivkovčić, Guliš, Škvorc (85 Drušković), Trupec, Tomić, Brujić, Regović (62 Držić), Zeman

Nogometaši Rijeke II poraženi su od Samobora 1:2 u 6. kolu Treće HNL - zapad. Splet nesretnih okolnosti odnio je bodove izabranicima Ivice Kuleševića koji su nakon šest utakmica ostali na sedam bodova.

Rijeka II povela je već u drugoj minuti utakmice. Nakon pogreške obrane Samobora loptu je uzeo Mate Bajić koji je izbio sam pred vratara i hladnokrvno pospremio loptu u mrežu - 1:0.

Kada se činilo da je sve dobro krenulo, Samobor je s(p)retno došao do izjednačenja. Budicin je pokušao očistiti jednu opasnost, ali ispucana lopta pogodila je Brujića i s(p)retno završila u mreži Nevistića - 1:1.

Samo dvije minute kasnije obrana ponovo nije dobro reagirala, Petrović je čekao da Nevistić istrči i pokupi jednu loptu. Brujić je bio brži i poentirao drugi put na utakmici - 1:2.

Rijeka II krenula je po izjednačenje, ali unatoč nekoliko izglednih prilika nije stigla barem do boda. U 36. minuti Cisotti je proigrao Bajića koji je sjajno primirio loptu i potegnuo, ali greda je ovoga puta spriječila gol! Okvir vratiju Samobora ponovo se tresao u 65. minuti. Fatić je izbacio Nakića na desnoj strani. Uslijedio je ubačaj, lopta je došla do Bajića, ali njegov pokušaj glavom sa sedam metara zaustavila je greda!