Pripremna utakmica: Nehaj - Otočac 0:1
Pripremna utakmica: Orijent 1919 - Opatija 2:3. Generalno sam zadovoljan kako smo odigrali dvije utakmice protiv trećeligaša Jadrana i Opatije, kaže Elvis Brajković
Pripremna utakmica: Crikvenica - Cres 1:1. Rubčić doveo Crikvenicu u vodstvo u 5. minuti, Cresani izjednačili u 84. minuti
Dječacima Naprijeda zajednička fotografija s prvotimcima obiju momčadi ostaje trajna uspomena na gostovanje Rijeke
Pripremna utakmica: Naprijed - Rijeka 2:6. Gorgonov     pogodak svakako je respektabilan bez obzira što je nanizao nekoliko četvrtoligaških igrača
Napravili smo fuziju u svim uzrastima, od početnika do juniora, kaže Anto Jakovljević
Pripremna utakmica: Rječina - Kraljevica 2:4. Rezervni vratar Jakšić zaigrao na poziciji stopera u momčadi Rječine
Pripremna utakmica: Grobničan - Vihor 2:0. Treneri Gruevski i Hrgovčić zadovoljni igrom svojih momčadi