Pad traje određeno razdoblje tako da ova situacija nije veliko iznenađenje iako to ne može biti glavni razlog da nakon devet kola imamo samo tri boda, kaže trener Naprijeda
Gosti su izjednačili (2:2) čime su stekli psihološku prednost, do pobjede su stigli  u 76. minuti
Tri kluba odabrali varijantu prema kojoj neće igrati s gledateljima (Pomorac 1921, Uljanik, Nehaj), dva su morali odgoditi utakmice zbog koronavirusa u svlačionici
Šef škole nogometa talijanskog kluba, Agnelo Trevisan, ljetos došao u Rijeku da bi dogovorio detalje suradnje sa Starim gradom
Zamet je dobra momčad, prvo poluvrijeme su bili bolji, ali u drugom dijelu je izašla jedna druga momčad Rab, rekao je Dragan Ivić