Svirao je nepostojeći jedanaesterac za goste u 73. minuti kod 1:1. Treći gol Zelina je postigla nakon igranja rukom i nije svirao očigledan jedanaesterac za nas. Poslali smo službeno priopćenje HNS-u, objašnjava Kečalović
Utakmice 31. kola: Jadran - Orijent 6:1, Opatija - Krk 1:1
Grobničan - Crikvenica 1:1. Domaćin je poveo preko Jukića (22'), da bi "fenjerašu" vrijedan bod donio Peričić u 35. minuti
Posljednjeplasirani Kirci na Mavrince dolaze po bodove pomoću kojih bi izbjegli dodatne kvalifikacije, dok  pretposljednji Rovinj predvođen novim trenerom Dragom Čoharom u drugom uzastopnom gostovanju traži bodove u Novalji
Utakmica 26. kola: Rječina - Turbina 1:1. Gosti su poveli nakon samo pet minuta preko Tomljanovića, a Dražičanima je bod donio Valić golom deset minuta prije kraja ogleda
Važna tri boda upisali su i nogometaši Muna slavivši na gostovanju kod Starog grada 1:0 i zadržavši na vrhu tri boda prednosti ispred Goranke
Rezultati 26. kola: Naprijed - Novigrad 3:0, Jedinstvo Omladinac - Borac 1:0,  Halubjan - Klana 4:1, Goranin - Medulin 2:2, Otočac - Rudar 0:3, Žminj - Istra 2:1, Umag - Mladost 2:3
Orijent - Rovinj 2:2. "Crveni" su golovima Rabara i Škarice na Krimeji nadoknadili 0:2 zaostatak