Utakmica 1. kola: Stari grad - Lokomotiva 1:1. Lokosi su poveli preko Čosića (26), bod domaćinu donio je Vranješ (60)
Ne mogu vam ništa konkretno reći, ima nekih naznaka da će klub nastaviti funkcionirati, kaže dugogodišnji nogometni djelatnik Darko Štimac
Igrači su klapa bili na treningu, u autobusu, na utakmici, kaže trener Aleksandar Šneler
 Kozala - Stari grad 2:4. Gosti su zahvaljujući dvostrukom strijelcu Starčeviću slavili na Omladinskom
Stari grad je uoči posljednjeg kola ovom pobjedom ostao u utrci za drugo mjesto na kojem im Grbci 2000 bježe jedan bod.
Utakmica 21. kola Prve ŽNL: Stari grad - Mrkopalj 3:1. (1:1). U nastavku je domaćin "ubacio u višu" i golovima Hrkača (58) i Vranješa (84) upisao pobjedu
Nedjelja, 20. svibnja 2012. 19:55
Prva A/B županijska

Mune osvojile naslov prvaka

Grbci 2000 - Mune 0:0. Mune proslavili titulu nakon što su saznali da je Goranka izgubila od Vihora 1:2
Grbci su utakmicu odlučili u razmaku od samo 11 minuta kada su od 50. do 61. minute zabili četiri gola