Pripremna utakmica: Buje i Rudar odigrali neodlučeno, Mehić neuspješno izveo "panenku"

Nedjelja, 12. veljače 2017. 11:24 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Buje - Rudar 2:2

Buje i Rudar odigrali su neodlučeno na bujskom igralištu Zeleno iako je pobjedi bliži bio Rudar, ponajviše zbog promašenog kaznenog udarca.

Do odmora Buje je steklo dva pogotka prednosti i ostalo bez isključenog Krizmanića, koji je  udario Jurkića.

U nastavku Rudar je bio bolji, postigao je dva pogotka i zaradio najstrožu kaznu u 84. minuti.

Mehić je neuspješno izveo "panenku", pa je vratar Melon loptu uhvatio u ruke.

BUJE: Melon, Jusić, Damjanić, Uzelac, Horvat, Čović, Fakin, Krizmanić, Kozlović, Bojić, Franković. Još su igrali: Acquavita, Marijanović, Premužić

RUDAR: Vozila, Licul, Mehić, Načinović, Munjas, Maksenčuk, Čudić, Jurkić, Ivanović, Škopac, Macan. Još su igrali: Radočaj, Topić, Fejzić, Belo, Stepčić

Pripremna utakmica: Buje - Rudar 2:2 (Čović 8-11m, Acquavita 45/Škopac 57,  Čudić 66)