Valentina Prokić

Subota, 28. ožujka 2015. 16:25

Opatija preokretom svladala Buje

Susret 20. kola: Opatija - Buje 2:1. Dunković donio pobjedu dvije minute prije kraja

Četvrta skupina, 10. kolo: Rijeka CO - Split 1700 3:0 (25:22, 25:13, 25:19)

Subota, 07. ožujka 2015. 17:30

Prpić osigurao bod Nehaju na Viškovu

Utakmica 17. kola: Halubjan - Nehaj 2:2

Subota, 07. ožujka 2015. 13:23

Nisam se slagao s nekim odlukama u Rječini

Volim Rječinu više od 70 posto igrača koji tamo igraju i žalosno je da ne igram tamo, kaže Klić

Na Kupu Rovinja ove su godine sudjelovale 43 ekipe iz Hrvatske, Italije, San Marina, Francuske i Crne gore

Utakmice 27. kola: Manchester United - Sunderland 2:0, West Ham - Crystal Palace 1:3

Primorjaši u subotu gostuju kod Mornara, zatim u Dubrovniku igraju protiv Juga u Ligi prvaka, a niz zaključuju subotnjim gostovanjem u Beogradu kod Crvene zvezde

Utakmica 3. kola Lige za prvaka: Primorje EB - Jadran HN 14:6 (4:1, 3:1, 5:2, 2:2). Primorjaši su su već nakon tri minute imali vodstvo od 3:0

Subota, 21. veljače 2015. 12:03

Pokazat ćemo moć u nastavku prvenstva

Igramo stvarno lijep nogomet,  zapaprit ćemo Dinamu i svima ostalima, kaže     Milinović

Ako pobijedio Marčanu i Veli vrh, postoje šanse da uđemo u kvalifikacije za Prvu ligu, kaže Marko Crnković