×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 46

Hrvatska - Slovačka 32:23 (19:14). Utakmica protiv Slovačke pokazala se lagim zalogajem za "kauboje" koji su od prve minute poveli i u niti jednom trenutku nisu dopustili suparnicima da se vrate u igru
Hrvatska - Iran 41:29 (20:7). Podatak od 13 pogodaka prednosti na poluvremenu odnosno 22 na kraju utakmice govori sve o odnosu snaga
U cijeloj priči pojavila se i teza da teret Bosni stvaraju preplaćeni hrvatski igrači koje je doveo upravo Irfan Smajlagić
Četvrtak, 15. prosinca 2011. 11:43
Rukomet

Hrvatice ipak bez polufinala

Sve je mirisalo na preokret kada su Hrvatice stigle na 16:18, ali Norvežanke su sa šest uzastopnih pogodaka riješile pitanje pobjednika
Hrvatska - Rumunjska 28:27 (15:18). Kristina Franić realizirala je sedmerac u završnici i donijela pobjedu
Nedjelja, 04. prosinca 2011. 08:29
Rukomet

Hrvatska - Obala Bjelokosti 36:20

Sve je bilo jasno već u devetoj minuti kada je Miranda Tatari povećala vodstvo Hrvatske na velikih osam pogodaka (10:2)
Četvrtak, 01. prosinca 2011. 20:25