Marina Kaštela – Zamet 32:24 (14:13). Marin Sakić golom u 53 .minuti utakmice probudio je iskru nade, no tada je uslijedila nova 6:0 serija domaćna
Nekada respektabilna momčad Međimurja pala je na niske grane, uzmemo li u obzir da većinu momčad čine kadeti onda  ono što prikazuju na parketu nikog ne čudi
 Po dva kvalitetna ljevaka na pozicijama desnog krila i desnog vanjskog u rukometu je doista teško pronaći, no čini se i lako  izgubiti
- Usprkos promašajima desetak minuta prije kraja bili smo u igri. Zatim smo ponovno upali u neku crnu rupu, a na kraju nas ni sreća nije pomazila, kaže trener Zameta
Poreč – Zamet  31:25 (16:10). U 48. minuti golom Marka Kačanića Zamećani su stigli na tri gola zaostatka, no to je ujedno bilo sve što su riječki rukometaši uspjeli napraviti u susjednom derbiju
- Poreč je u subotu igrao Challenge Cup u Španjolskoj u Aaragonu, odigrali su kvalitetnu utakmicu koja ih je sigurno iscrpila, a i dugo su putovali, stigli su tek u nedjelju kasno navečer i posljedice toga se moraju osjetiti. Tu vidim našu malu prednost, kaže vratar Zameta
Vidovec Bios – Zamet 29:37. Obrana je u prvom poluvremenu savršeno funkcionirala i to je upravo ono što me najviše veseli uoči nastavka prvenstva, kaže trener Zameta
Želimo pobijediti, no za mene je najvažnije da iskoristimo utakmicu kao probu za teške utakmice koje slijede protiv Poreča i Kaštela,  rekao je trener Zameta