Potop Zamećana u Kaštelama, Riječani korak dalje od playoffa

Nedjelja, 19. veljače 2012. 22:58 Napisao  Milan Kosanović

Marina Kaštela – Zamet 32:24 (14:13). Marin Sakić golom u 53 .minuti utakmice probudio je iskru nade, no tada je uslijedila nova 6:0 serija domaćna

Marina Kaštela – Zamet 32:24 (14:13)

MARINA KAŠTELA: D. Bujas, Grbeša, Topić 6, Ševo 2, Dželalija 1, Krokar, Javorčić, Babić 2, M. Bujas 6, Bosnić (9), Jureškin, Jukić, Radnić 8, Družijanić (11), Vukić, Nenadić 7.

ZAMET: Đurica (3), Vučko 1, Hrvatin 4, Uzelac, Lončarić 3, Ćosić 2, Kačanić, Kružić, Stevanović (6), Kovačević 7, Slavić (3), Vujić, Golik, Sakić 7.

Sedmerci: Kaštela 3 (3), Zamet 3 (5). Isključenja: Kaštela 6, Zamet 6 minuta.

Rukometaši Zameta doživjeli su i drugi poraz u proljetnom djelu prvenstva. Bolji od igrača trenera Alen Kurbanovića ovoga puta su bili rukometaši Marina Kaštela koji su na koncu došli do uvjerljive pobjede. Zamećani su loše otvorili susret, i dok se još nisu ni zagrijali  na semaforu je bljeskalo neugodnih 4:0.

Riječani su brzo skupili glave, a već u desetoj minuti utakmice Luka Kovačević pogodio je za poravnanje (5:5). U izjednačenoj igri gol za gol Riječani su imali i minimalno vodstvo (12:13), no domaći rukometaši ipak na odmor odlaze s rezultatskom prednošću (14:13). Nastavak utakmice donio je novu 3:0 seriju Kaštela, a Zamećanima nije preostalo ništa drugo već da krenu u misiju stizanja tada već razigranog domaćina. Marin Sakić golom u 53 .minuti utakmice probudio je iskru nade,

Riječani su stigli na tri pogotka zaostatka, no tada je uslijedila nova 6:0 serija domaćih koju je u 58. minuti utakmice zaključio Tomislav Radnić za totalni potop momčadi trenera Alena Kurbanovića.