Klub koji pet mjeseci kasni s isplatom plaća ne može sebi priuštiti putovanja po Moldaviji, Gruziji, Islandu, Estoniji...
Zamet - Buzet 34:24. Nastavak susreta donio je totalni raspad gostujuće momčadi, nakon samo 12 minuta igre u drugom djelu Sakić zabija za najveću prednost na utakmici 26:15
 Postavit ćemo se kao gospodari na terenu, i obrambeno i napadački. Ista smo ekipa, no samopouzdanje nam je na višoj razini, rekao je Sakić
Iz EHF-a smo dobili informaciju da je kazna za tučnjavu na Trsatu istekla 16. siječnja 2004. godine. Naime, radilo se o kazni od jedne kalendarske godine, a ne natjecateljske, rekao je Čupić
Ne pamtim kada smo posljednji put odigrali tako dobru utakmicu i tako uvjerljivo slavili protiv nekog jakog protivnika. Uspjeh ulaska u Europu nikome nije draži od nas samih, rekao je Mateo Hrvatin
Zamet - Croatia osiguranje 23:36 (9:18). Zamećani su pružili dostojan otpor aktualnom prvaku Hrvatske pokazavši kvalitete za kojima riječki rukomet već godinama vapi. Ivan Stevanović proglašen najbolji vratarem završnice
- Mislim da smo u ovih 60 minuta pokazali što zaista možemo. Kad smo bili neopterećeni odigrali smo najbolju partiju sezone. Treba sačuvati ovu momčad, ali na prvom mjestu treba stabilizirati klub da se igrači mogu posvetiti isključivo rukometu, rekao je Marin Sakić
Nexe - Zamet 28:35 (12:20). Igrači trenera Alena Kurbanovića u jednoj utakmici iskupili su se za čitavu sezonu. Zamet u finalu igra protiv Croatije osiguranja