Poreč - Zamet 31:25, Riječani bez pravog otpora

Srijeda, 15. veljače 2012. 21:21 Napisao  Milan Kosanović

Poreč – Zamet  31:25 (16:10). U 48. minuti golom Marka Kačanića Zamećani su stigli na tri gola zaostatka, no to je ujedno bilo sve što su riječki rukometaši uspjeli napraviti u susjednom derbiju

Poreč – Zamet  31:25 (16:10)

POREČ: Krajnović, Čužić 6, Deak, Galijot 2, Vujić 1, Prelac 1, Čorić 1, Sladoljev, Gavranović 1, Petrić 2, Gudić 4, Tomaić, Rađaković 5, Thoss 1, Gruičić 1, Miličević 6.

ZAMET: Đurica, Vučko 1, Hrvatin 5, Uzelac 1, Lončarić 4, Čosić, Kačanić 3, Kružić, Stevanović, Kovačević, Čuturić, Slavić, Vujić 7, Golik, Sakić 4.

Sedmerci: Poreč 4 (4) , Zamet 1 (3). Isključenja: Poreč 10 , Zamet 10 minuta.

Rukometaši Zameta nisu uspjeli srušiti lošu tradiciju poraza u Poreču. Momčad trenera Alena Kurbanovića nije imala dovoljno snage da bi ugrozila raspoloženog domaćina koji je od prve do posljednje minute susreta kontrolirao igru i rezultat. U 48. minuti golom Marka Kačanića Zamećani su stigli na tri gola zaostatka, no to je ujedno bilo sve što su riječki rukometaši uspjeli napraviti u susjednom derbiju.