Klub s Anfielda odlučio je odustati od žalbe koju su prvotno najavili jer jednostavno žele da cijela priča završi

Transfer talijanskog napadača procjenjuje se na osam milijuna eura

Hrvatski tenisač slavio je 6:7 (1), 6:2, 7:6 (3)

Sky Sport navodi da francuski prvoligaš želi dovesti tri igrača nakon što je propao pokušaj dogovora s Davidom Beckhamom

Argentinac je demantirao priču koja se pojavila u španjolskim medijima da će iduće sezone naslijediti Pepa Guardiolu

Austrijska skijašica na Sljemenu je stigla do 32. slalomske pobjede. Drugo mjesto osvojila je Slovenka Tina Maze, treće mjesto pripalo je Michaeli Kirchgasser

David Beckham neće doći u PSG. Malo smo razočarani raspletom, ali obje strane su se dogovorile da je to najbolje rješenje u ovom trenutku - ustvrdio je Nasser al-Khelaifi, predsjednik PSG-a

Prema anketi Instituta za nogometnu povijest i statistiku (IFFHS) čak 7 najboljih playmakera u TOP-15 igraju u Barceloni i Real Madridu

Nećemo dostaviti ulaznice Barceloni jer njihovi čelnici ne žele preuzeti odgovornost za ponašanje svojih  navijača - izjavio je Joan Collet, izvršni direktor Espanyola

Ova odluka zapravo je osudila klub na ispadanje u drugu ligu. Odluka nas nije iznenadila jer Savez nije imao hrabrosti suprostaviti se FIFA-i. S obzirom na kukavičko ponašanje Saveza Sion je još odlučniji u namjeri da obrani svoje interese i etičke principe nogometa, pred sportskim i civilnim sudom - stajalo je u priopćenju švicarskog prvoligaša.

Hrvatski reprezentativac ove sezone nije imao previše prilike u dresu Tottenhama u kojem je odigrao samo tri utakmice

Utorak, 03. siječnja 2012. 10:17
Košarka

Miami i Oklahoma ubilježili prve poraze

Ključnu ulogu u pobjedi Atlante odigrao je Tracy McGrady, te je uz poena pogodio tricu za 93:84 dvije i pol minute prije kraja

Ponedjeljak, 02. siječnja 2012. 20:35
Zimski sportovi

Maria Riesch otvara osmu Snježnu kraljicu

Prva favoritkinja i trostruka pobjednica ove utrke Marlies Schild izvukla je drugu poziciju, a iza nje će krenuti Slovenka Tina Maze

Bobby Zamora u 3. minuti sudačke nadoknade postigao pobjedonosni (2:1) pogodak, Arsenal utakmicu izgubio nakon isključenja Djouroa u 78. minuti

Ponedjeljak, 02. siječnja 2012. 20:04
Vaterpolo

Veselin Đuho novi trener Juga

Đuho je na klupi Juga već sjedio šest godina (1997.-2003.), a tada je osvojio Kup LEN-a, naslov europskog prvaka i po dva prvenstva i Kupa Hrvatske.

Vardhan je do trinaeste igre drugog seta imao tri meč lopte, a u tie-breaku je poveo 6:4. Činilo da se da Dodigu nema spasa, ali hrvatski tenisač uspio je izboriti treću dionicu u kojoj je protivniku prepustio samo jedan gem

Ponedjeljak, 02. siječnja 2012. 18:40
Košarka

Tajna Wadeovog uspjeha? Prirodni Red Bull

- Stavljam mu klorofil u sokove. Pije mješavinu repe, đumbira i klorofila, pije prirodni Red Bull. Sve mu to daje energiju i pomaže tijelu da ostane u odličnoj formi - izjavio je Richard Ingraham, Wadeov osobni kuhar

Na službenoj stranci škotskog prvoligaša pojavila se vijest da Jelavić još uvijek ima problema s koljenom

Frank Lampard pobjednički pogodak postigao je u 89. minuti donijevši Chelseaju pobjedu nakon dva gostujuća remija

Ponedjeljak, 02. siječnja 2012. 15:00
Košarka

Skansi nova sportska žrtva na oltaru politike

Hoće li ugled Petra Skansija  postati nova sportska žrtva na oltaru politike ili su razlozi njegovog ulaska u politiku konkretni

Obojica iskusnih igrača slobodni su potražiti nove sredine tijekom zimske stanke

Heat je stigao do pete pobjede u isto toliko utakmica, dok je aktualni prvak Dallas ponovo posrnuo ovoga puta protiv Minnesotte

Oscar Tabarez, koji je odveo Urugvaj od naslova prvaka na Copa Americi, proglašen  najboljim izbornikom

Uz Rooneyja kažnjeni su još Jonny Evans i Darron Gibson

Rijetko se događa da aktivni igrač obnaša dužnost trenera, a da trenerski posao istodobno obavljaju čak dvojica aktivnih igrača presedan je bez premca

Statistika neće zabilježiti da  pobjeda nije ostvarena prema pravilima nogometne igre budući da je strijelac Ji bio u zaleđu kada je primio loptu, zaobišao vratara Harta i postigao jedini pogodak

Slavno razdoblje Zvezde danas personificira jedino trener Robi Prosinečki, najbolji igrač nekoć najboljeg kluba na kontinentu

Petravić odlazi neposredno prije nego što je  njemačka tvrtka "Haag Sportmanagement" najavila ulaganje u Karlovac

Roman Abramovič navodno je Villas-Boasu dao punu podršku u bolnom procesu rekonstrukcije momčadi