Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Utakmice 16. kola: Trio Pazin - Vargon 12:14, Marinići - Nada 14:12, Podhum KVIG - Imotski 14:12, Zrinjevac - Istra Poreč 18:8, Biston M.R. - Pula 4:22

Utakmica 11. kola: Rovinj - Rijeka 3:2 (20:25, 25:23, 26:24, 22:25, 15:12)

Utakmica 14. kola: Melia Hotels Umag - Grobničan 1:3 (29:27, 21:25, 23:25, 24:26)

Regata se nastavlja u nedjelju

Split je opet bio poprište divljanja nakon derbija Hajduka i Dinama

Utakmica 11. kola: Drenova - Nova Gradiška 1:3 (17:25, 23:25, 25:20, 10:25)

Meri Mataja (2004) i David Špiljak (2003) osvojili treća mjesta

Utakmica 16. kola: Matulji - Petrinja 28:28. Pet golova prednosti imali su domaćini na poluvremenu

Susret 19. kola: Rockwool Pula - Kvarner 78:83 (19:23, 25:21, 18:19, 16:20)

Utakmica 11. kola: Kostrena - Rijeka CO 0:3 (24:26, 22:25, 23:25)

Susret 21. kola: Split - Kvarner 2010 92:79 (24.16, 18:16, 23.17, 27:30)

Susret 21. kola: Jadran HN - Primorje EB 10:10 (2:5, 0:2, 3:0, 5:3). Primorje u posljednjem kolu za potvrdu prvog mjesta mora svladati Mornar kod kuće

Utakmice 27. kola: Palermo - Juventus 0:1, Cagliari - Empoli 1:1

Utakmica 25. kola: Slaven Belupo - Lokomotiva 4:0

Novom pobjedom rukometaši Zameta ostaju u utrci za Ligu za prvaka

Ne opterećujemo se pričom da prvenstvo završimo bez poraza. Želimo se plasirati u finale Kupa, osvojiti još jednom duplu krunu, kaže Zoran Mamić.

Utakmice 18. kola: Rijeka II - Zagorec 0:0, Stupnik - Novigrad 0:1

Rezultati: Espanyol - Atletico 0:0, Eibar - Barcelona 0:2. Atletico bez Mandžukića

Rezultati 18. kola: Grobničan - Funtana 3:0, Crikvenica - Halubjan 2:1, Nehaj - Krk 0:1

Rezultati 29. kola: Leicester - Hull 0:0, Arsenal - West Ham 3:0, Sunderland - Aston Villa 0:4, Crystal Palace - QPR 3:1, WBA - Stoke 1:0, Burnley - Manchester City 1:0

Subota, 14. ožujka 2015. 17:46
Bundesliga

Bayern nastavio put prema naslovu

Utakmice 25. kola: Werder - Bayern 0:4, Hoffenheim - HSV 3:0, Hertha - Schalke 2:2

Susret 19. kola: Zamet - Sesvete 32:31 (18:16). Zamećanke su susret držale pod kontrolom sve do posljednjih pet minuta, gošće unatoč 0:5 u završnici susreta nisu uspjele uzeti bod

Utakmica 31. kola: Spezia - Livorno 3:0

Subota, 14. ožujka 2015. 17:02
HNL

Dinamo u 94. minuti izvukao bod na Poljudu

Utakmica 25. kola: Hajduk - Dinamo 1:1. Machado zabio u sudačkoj nadoknadi za remi

Utakmica 18. kola: Opatija - Vinodol 2:0.

Susret 16. kola: Zamet II - Murvica 17:21 (8:13)

Start utrke za VN Australije na programu je u nedjelju u šest sati po hrvatskom vremenu

Teško je komentirati suđenje nakon utakmice, treba pogledati snimku, kaže Vulić

Budući da Goranin nije odigrao 50 posto utakmica u prvenstvu, svi se dosadašnji rezultati brišu

Sandro je odlučio  promijeniti sredinu iz razloga u koje ja ne želim ulaziti, kaže  Sharbini