Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Utakmica 27. kola: Inter - Cesena 1:1

Utakmice 8. kola: Opatija - Zagreb 24:5, Osijek - Jadran Kostrena 6:22

Štafete Primorja (2004. i 2005.)  odnijele dvostruku pobjedu

Čestitam Rijeci na zasluženoj pobjedi. Mi na kraju možemo biti zadovoljni konačnim rezultatom, moglo je biti i gore po nas, rekao je Igor Štimac, trener Zadra

Nedjelja, 15. ožujka 2015. 18:46
Rijeka

Rijeka nadmoćno pobijedila Zadar

Utakmica 25. kola: Rijeka - Zadar 4:0

Valja nam se malo odmoriti i pripremiti za nastavak sezone. Imamo nekoliko neugodnih gostovanja, primjerice ono u Pločama koje moramo shvatiti ozbiljno, kaže Bunićka

Nedjelja, 15. ožujka 2015. 18:04
Prva ŽNL

Lokomotiva uvjerljivo svladala Zamet

Rezultati 14. kola: Zamet - Lokomotiva 0:3, Borac - Lovran 1:0, Cres - Rječina 1:0

Susret 19. kola: Kozala - Crikvenica 22:25. Gosti su pobjedom prestigli Kozalu na ljestvici, obje momčadi čeka borba za ostanak u ligi

Rezultati 21. kola: Bistra - Sesvete 0:2, Rudeš - Dugopolje 2:0, Cibalia - Hrvatski dragovoljac 1:1, Segesta - Imotski 1:0, Gorica - Lučko 1:1

Susret 25. kola: Istra 1961 - Osijek 1:0. Odlučujući trenutak utakmice bio je u 87. minuti kada je Dino Špehar pogodio za trobod domaće momčadi

Utakmice 27. kola: Atalanta - Udinese 0:0, Genoa - Chievo 0:2, Sassuolo - Parma 4:1, Verona - Napoli 2:0

Rezultati 29. kola: Chelsea - Southampton 1:1, Manchester United - Tottenham 3:0, Everton - Newcastle 3:0

Susret 11. kola: Pećine - Gospić 41:29 (19:14). Toni Katalnić najefikasniji s 10 golova

Suci su malo navlačili za Crikvenicu od samog početka utakmice. Bilo je dosta nervoze i opravdano sam zaradio crveni karton, ali isto tako se moglo dati crveni barem petorici igrača Crkivenice, kaže Pinjuh

Slabije smo igrali u obrani i oni su to iskoristili. U Herceg Novom je uvijek teško igrati, a mi smo bili bez petorice standardnih igrača, rekao je trener Primorja EB Ivan Asić.

Opatija  je jedan od najboljih momčadi u ligi, nema se što prigovoriti, zasluženo su pobijedili. Šteta što je sudac bespotrebno stvarao nervozu, kaže Čuturilo

Kantrida (17): Rijeka - Zadar.  U pet utakmicu u nastavku prvenstva Zadar (7) je osvojio više bodova nego Rijeka (6)

Djeca mjesecima sa strahom dolaze na treninge, jer čekaju kada će im trener reći da se streljana zatvara, pišu roditelji djece Streljačkog kluba Lokomotiva

Rezultati VN Australije: 1. Lewis Hamilton (VB/Mercedes - 1:31:54.067), 2. Nico Rosberg (Nje/Mercedes - +1.360), 3. Sebastian Vettel (Nje/Ferrari - +34.523)

Utakmice 16. kola: Trio Pazin - Vargon 12:14, Marinići - Nada 14:12, Podhum KVIG - Imotski 14:12, Zrinjevac - Istra Poreč 18:8, Biston M.R. - Pula 4:22

Utakmica 11. kola: Rovinj - Rijeka 3:2 (20:25, 25:23, 26:24, 22:25, 15:12)

Utakmica 14. kola: Melia Hotels Umag - Grobničan 1:3 (29:27, 21:25, 23:25, 24:26)

Regata se nastavlja u nedjelju

Split je opet bio poprište divljanja nakon derbija Hajduka i Dinama

Utakmica 11. kola: Drenova - Nova Gradiška 1:3 (17:25, 23:25, 25:20, 10:25)

Meri Mataja (2004) i David Špiljak (2003) osvojili treća mjesta

Utakmica 16. kola: Matulji - Petrinja 28:28. Pet golova prednosti imali su domaćini na poluvremenu

Susret 19. kola: Rockwool Pula - Kvarner 78:83 (19:23, 25:21, 18:19, 16:20)

Utakmica 11. kola: Kostrena - Rijeka CO 0:3 (24:26, 22:25, 23:25)

Susret 21. kola: Split - Kvarner 2010 92:79 (24.16, 18:16, 23.17, 27:30)