Gotovo 200 sudionika iz brojnih udruga i klubova sudjelovalo je u 26. akciji čišćenja podmorja “Eko Kostrena 2020.”, u organizaciji KPA Kostrena.
Prikupljeno je 10 kubika otpada iz podmorja i obližnjih zelenih površina u obalnom pojasu.
Akcija se održava pod pokroviteljstvom Općine Kostrena.
Nakon akcije čišćenja održano je i 1. kolo kupa Hrvatske u daljinskom plivanju perajama na 1000 i 3000 metara u kojem je sudjelovalo 89 plivačica i plivača iz 9 hrvatskih klubova.
Evo rezultata:
1.Kolo kupa RH u DPP | |||||||
MUŠKI NA 3000 m | |||||||
20.06.2020., KOSTRENA | |||||||
APSOLUTNO MUŠKI 3000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 28 | 33:03 | VID STIPKOVIĆ | RK NEV | M | 2000 | A |
2 | 77 | 33:42 | ROBERT ČUPEV | ULJANIK | M | 1976 | A |
3 | 11 | 36:27 | LUKA BOHAČ | MLADOST | M | 2004. | B |
4 | 53 | 37:43 | MIHAEL ŠESTAK | ŠOD | M | 2002 | A |
5 | 86 | 38:23 | LOVRO DODIK | DUBRAVA | M | 2001 | A |
6 | 84 | 38:57 | FILIP ĐURIĆ | DUBRAVA | M | 2001 | A |
7 | 15 | 39:25 | LEAN OSMANOVIĆ | MLADOST | M | 2004. | B |
8 | 66 | 39:37 | PATRICK LIKER | SRD VIŠEVICA | M | 2004 | B |
9 | 30 | 39:39 | NIKOLA SUŠANJ | RK NEV | M | 2006 | C |
10 | 87 | 39:41 | TONI DRAGOJA | DUBRAVA | M | 2004 | B |
11 | 65 | 39:58 | DAVORIN TOMAC | SRD VIŠEVICA | M | 1971 | V |
12 | 85 | 41:27 | JAN KULJAK | DUBRAVA | M | 2001 | A |
13 | 41 | 42:11 | IVAN PUPAVAC | RK NEV | M | 2004 | B |
14 | 83 | 43:30 | KARLO GAVRANOVIĆ | RONILAČKI KLUB SISAK | M | 1999 | A |
15 | 34 | 46:34 | ROLAND ZANAZE | RK NEV | M | 2005 | C |
16 | 6 | 48:38 | LEON SITAR | KOSTRENA | M | 2004 | B |
17 | 3 | 48:42 | RENE FILIPOVIĆ | KOSTRENA | M | 2003 | B |
18 | 36 | 48:50 | FILIP TERZIĆ | RK NEV | M | 2003 | B |
19 | 54 | 49:50 | LEO BRADIĆ | ŠOD | M | 2006 | C |
20 | 75 | 52:00 | SILVIO HLAČA | SRD VIŠEVICA | M | 1980 | V |
21 | 2 | 53:40 | DORIAN PALINIĆ | KOSTRENA | M | 2001 | A |
22 | 1 | 54:01 | HRVOJE SEDLAR | KOSTRENA | M | 1996 | A |
23 | 89 | 54:11 | MARIN PEKICA | ULJANIK | M | 1988 | A |
24 | 7 | 54:42 | ANDRE MEDIĆ | KOSTRENA | M | 2007 | D |
25 | 8 | 54:49 | JOSIP BILIĆ | KOSTRENA | M | 1955 | V |
26 | 5 | 56:00 | FRANO GUDELJ | KOSTRENA | M | 2004 | B |
27 | 55 | 01:02:48 | DAMJAN KOŠTARIĆ | ŠOD | M | 2006 | C |
KATEGORIJA B, C i D - MUŠKI 3000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 11 | 36:27 | LUKA BOHAČ | MLADOST | M | 2004. | B |
2 | 15 | 39:25 | LEAN OSMANOVIĆ | MLADOST | M | 2004. | B |
3 | 66 | 39:37 | PATRICK LIKER | SRD VIŠEVICA | M | 2004 | B |
4 | 30 | 39:39 | NIKOLA SUŠANJ | RK NEV | M | 2006 | C |
5 | 87 | 39:41 | TONI DRAGOJA | DUBRAVA | M | 2004 | B |
6 | 41 | 42:11 | IVAN PUPAVAC | RK NEV | M | 2004 | B |
7 | 34 | 46:34 | ROLAND ZANAZE | RK NEV | M | 2005 | C |
8 | 6 | 48:38 | LEON SITAR | KOSTRENA | M | 2004 | B |
9 | 3 | 48:42 | RENE FILIPOVIĆ | KOSTRENA | M | 2003 | B |
10 | 36 | 48:50 | FILIP TERZIĆ | RK NEV | M | 2003 | B |
11 | 54 | 49:50 | LEO BRADIĆ | ŠOD | M | 2006 | C |
12 | 7 | 54:42 | ANDRE MEDIĆ | KOSTRENA | M | 2007 | D |
13 | 5 | 56:00 | FRANO GUDELJ | KOSTRENA | M | 2004 | B |
14 | 55 | 01:02:48 | DAMJAN KOŠTARIĆ | ŠOD | M | 2006 | C |
KATEGORIJA C i D- MUŠKI 3000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 30 | 39:39 | NIKOLA SUŠANJ | RK NEV | M | 2006 | C |
2 | 34 | 46:34 | ROLAND ZANAZE | RK NEV | M | 2005 | C |
3 | 54 | 49:50 | LEO BRADIĆ | ŠOD | M | 2006 | C |
4 | 7 | 54:42 | ANDRE MEDIĆ | KOSTRENA | M | 2007 | D |
5 | 55 | 01:02:48 | DAMJAN KOŠTARIĆ | ŠOD | M | 2006 | C |
KATEGORIJA D - MUŠKI 3000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 7 | 54:42 | ANDRE MEDIĆ | KOSTRENA | M | 2007 | D |
KATEGORIJA V - MUŠKI 3000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 65 | 39:58 | DAVORIN TOMAC | SRD VIŠEVICA | M | 1971 | V |
2 | 75 | 52:00 | SILVIO HLAČA | SRD VIŠEVICA | M | 1980 | V |
3 | 8 | 54:49 | JOSIP BILIĆ | KOSTRENA | M | 1955 | V |
ŽENE NA 3000 m | |||||||
20.06.2020., KOSTRENA | |||||||
APSOLUTNO ŽENE 3000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 27 | 36:44 | EMA IVETIĆ | MLADOST | Ž | 2002. | A |
2 | 73 | 38:16 | IRIS DESPOTOVIĆ | SRD VIŠEVICA | Ž | 2002 | A |
3 | 69 | 39:12 | PETRA TOMAC | SRD VIŠEVICA | Ž | 2006 | C |
4 | 67 | 39:34 | ANIKA KAUZLARIĆ | SRD VIŠEVICA | Ž | 2005 | C |
5 | 51 | 39:42 | TINA MARĆELJA | RK NEV | Ž | 2005 | C |
6 | 42 | 42:21 | MARA GOLOB | RK NEV | Ž | 2004 | B |
7 | 40 | 43:09 | HANNAH ŽIGANTO | RK NEV | Ž | 2003 | B |
8 | 17 | 45:02 | MARTINA PEKICA | MLADOST | Ž | 2005. | C |
9 | 29 | 45:35 | NEA STIPKOVIĆ | RK NEV | Ž | 2003 | B |
10 | 43 | 48:37 | ENI GUDELJ | RK NEV | Ž | 2004 | B |
11 | 39 | 48:48 | ANGELINA KRMPOTIĆ | RK NEV | Ž | 2003 | B |
12 | 80 | 53:33 | LANA PAVIŠIĆ | RONILAČKI KLUB SISAK | ž | 2000 | A |
13 | 76 | 01:15:47 | DUNJA MAČKIĆ-VANČINA | SRD VIŠEVICA | Ž | 1971 | V |
KATEGORIJA B i C - ŽENE 3000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 69 | 39:12 | PETRA TOMAC | SRD VIŠEVICA | Ž | 2006 | C |
2 | 67 | 39:34 | ANIKA KAUZLARIĆ | SRD VIŠEVICA | Ž | 2005 | C |
3 | 51 | 39:42 | TINA MARĆELJA | RK NEV | Ž | 2005 | C |
4 | 42 | 42:21 | MARA GOLOB | RK NEV | Ž | 2004 | B |
5 | 40 | 43:09 | HANNAH ŽIGANTO | RK NEV | Ž | 2003 | B |
6 | 17 | 45:02 | MARTINA PEKICA | MLADOST | Ž | 2005. | C |
7 | 29 | 45:35 | NEA STIPKOVIĆ | RK NEV | Ž | 2003 | B |
8 | 43 | 48:37 | ENI GUDELJ | RK NEV | Ž | 2004 | B |
9 | 39 | 48:48 | ANGELINA KRMPOTIĆ | RK NEV | Ž | 2003 | B |
KATEGORIJA V - ŽENE 3000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 76 | 01:15:47 | DUNJA MAČKIĆ-VANČINA | SRD VIŠEVICA | Ž | 1971 | V |
1.Kolo kupa RH u DPP | |||||||
MUŠKI NA 1000 m | |||||||
20.06.2020., KOSTRENA | |||||||
APSOLUTNO MUŠKI 1000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 68 | 11:49 | TIN MILOŠ | SRD VIŠEVICA | M | 2007 | D |
2 | 56 | 12:55 | TIN TREŠČEC | ŠODERICA | M | 2009 | E |
3 | 72 | 13:05 | LEO OREŠKOVIĆ | SRD VIŠEVICA | M | 2008 | D |
4 | 45 | 13:35 | JAKOV BUVAČ | RK NEVERA | M | 2007 | D |
5 | 60 | 13:37 | JAKOV BUHINJAK | ŠODERICA | M | 2007 | D |
6 | 32 | 13:53 | DENI LJUBIČIĆ | RK NEVERA | M | 2008 | D |
7 | 13 | 14:33 | LEON KOLAR | MLADOST | M | 2008. | D |
8 | 14 | 14:35 | MIHAEL BOTIĆ | MLADOST | M | 2009. | E |
9 | 7 | 15:18 | ANDRE MEDIĆ | KOSTRENA | M | 2007 | D |
10 | 19 | 15:38 | TONI PEKICA | MLADOST | M | 2007. | D |
11 | 57 | 16:00 | MARIN SABOL | ŠODERICA | M | 2009 | E |
12 | 59 | 16:03 | TRISTAN HORVAT | ŠODERICA | M | 2007 | D |
13 | 58 | 16:04 | PETAR KOLUDER | ŠODERICA | M | 2010 | E |
14 | 48 | 16:13 | VITO NJEGOVAN | RK NEVERA | M | 2010 | E |
15 | 22 | 16:28 | SEBASTIJAN HAJNC | MLADOST | M | 2009. | E |
16 | 20 | 16:38 | LUKA BERNOBIĆ | MLADOST | M | 2010. | E |
17 | 71 | 17:18 | FRAN ŽAGAR | SRD VIŠEVICA | M | 2008 | D |
18 | 25 | 17:23 | DAVID RELJANOVIĆ | MLADOST | M | 2012. | F |
19 | 26 | 17:23 | KARLO RELJANOVIĆ | MLADOST | M | 2009. | E |
20 | 24 | 17:29 | LUKA MEDIĆ | MLADOST | M | 2011. | F |
21 | 12 | 17:47 | LUCAS KOLAR | MLADOST | M | 2011. | F |
22 | 35 | 17:51 | SVEN OSOJKIĆ | RK NEVERA | M | 2008 | D |
23 | 52 | 18:07 | TOMISLAV TOPALOVIĆ | RK NEVERA | M | 2011 | F |
24 | 38 | 19:26 | TONY GLAVAZ | RK NEVERA | M | 2009 | E |
25 | 78 | 19:52 | LUKA KASALO | ULJANIK | M | 2009 | E |
26 | 16 | 20:02 | LEON ČUPEV | MLADOST | M | 2014. | F |
27 | 61 | VIKTOR LOVREKOVIĆ | ŠODERICA | M | 2007 | D | |
28 | 64 | MARTIN PETRIĆ | ŠODERICA | M | 2007 | D | |
KATEGORIJA E i F - MUŠKI 1000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 56 | 12:55 | TIN TREŠČEC | ŠODERICA | M | 2009 | E |
2 | 14 | 14:35 | MIHAEL BOTIĆ | MLADOST | M | 2009. | E |
3 | 57 | 16:00 | MARIN SABOL | ŠODERICA | M | 2009 | E |
4 | 58 | 16:04 | PETAR KOLUDER | ŠODERICA | M | 2010 | E |
5 | 48 | 16:13 | VITO NJEGOVAN | RK NEVERA | M | 2010 | E |
6 | 22 | 16:28 | SEBASTIJAN HAJNC | MLADOST | M | 2009. | E |
7 | 20 | 16:38 | LUKA BERNOBIĆ | MLADOST | M | 2010. | E |
8 | 25 | 17:23 | DAVID RELJANOVIĆ | MLADOST | M | 2012. | F |
9 | 26 | 17:23 | KARLO RELJANOVIĆ | MLADOST | M | 2009. | E |
10 | 24 | 17:29 | LUKA MEDIĆ | MLADOST | M | 2011. | F |
11 | 12 | 17:47 | LUCAS KOLAR | MLADOST | M | 2011. | F |
12 | 52 | 18:07 | TOMISLAV TOPALOVIĆ | RK NEVERA | M | 2011 | F |
13 | 38 | 19:26 | TONY GLAVAZ | RK NEVERA | M | 2009 | E |
14 | 78 | 19:52 | LUKA KASALO | ULJANIK | M | 2009 | E |
15 | 16 | 20:02 | LEON ČUPEV | MLADOST | M | 2014. | F |
KATEGORIJA F - MUŠKI 1000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 25 | 17:23 | DAVID RELJANOVIĆ | MLADOST | M | 2012. | F |
2 | 24 | 17:29 | LUKA MEDIĆ | MLADOST | M | 2011. | F |
3 | 12 | 17:47 | LUCAS KOLAR | MLADOST | M | 2011. | F |
4 | 52 | 18:07 | TOMISLAV TOPALOVIĆ | RK NEVERA | M | 2011 | F |
5 | 16 | 20:02 | LEON ČUPEV | MLADOST | M | 2014. | F |
1.Kolo kupa RH u DPP | |||||||
ŽENE NA 1000 m | |||||||
20.06.2020., KOSTRENA | |||||||
APSOLUTNO ŽENE 1000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 9 | 12:07 | BARBARA MATIKA | MLADOST | Ž | 2009. | E |
2 | 33 | 12:48 | LANA KRULJAC | RK NEV | Ž | 2008 | D |
3 | 50 | 14:16 | CYNTHIA SOŠIĆ | RK NEV | Ž | 2008 | D |
4 | 63 | 14:37 | PAULA RADOTOVIĆ | ŠOD | ž | 2008 | D |
5 | 44 | 14:43 | KATIJA ROMIĆ | RK NEV | Ž | 2008 | D |
6 | 10 | 15:25 | LANA RAČKI | MLADOST | Ž | 2008. | D |
7 | 31 | 15:46 | PETRA ROBOTIĆ | RK NEV | Ž | 2011 | F |
8 | 74 | 15:55 | PETRA VANČINA | SRD VIŠEVICA | Ž | 2007 | D |
9 | 18 | 16:05 | MERI BERNOBIĆ | MLADOST | Ž | 2008. | D |
10 | 21 | 17:02 | SARA SOLDO | MLADOST | Ž | 2011. | F |
11 | 23 | 17:29 | ANA MEDEN | MLADOST | Ž | 2010. | E |
12 | 82 | 18:13 | LEJLA RAĐENOVIĆ | RONILAČKI KLUB SISAK | Ž | 2008 | D |
13 | 79 | 18:22 | LENA ŽIVKOVIĆ | ULJANIK | Ž | 2012 | F |
14 | 47 | 19:16 | LORA NJEGOVAN | RK NEV | Ž | 2012 | F |
15 | 46 | 22:12 | IDA TOMMASINI | RK NEV | Ž | 2010 | E |
49 | DUNJA SAVARIN | RK NEV | Ž | 2008 | D | ||
70 | INA TOMAC | SRD VIŠEVICA | Ž | 2012 | F | ||
KATEGORIJA E i F - ŽENE 1000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 9 | 12:07 | BARBARA MATIKA | MLADOST | Ž | 2009. | E |
2 | 31 | 15:46 | PETRA ROBOTIĆ | RK NEV | Ž | 2011 | F |
3 | 21 | 17:02 | SARA SOLDO | MLADOST | Ž | 2011. | F |
4 | 23 | 17:29 | ANA MEDEN | MLADOST | Ž | 2010. | E |
5 | 79 | 18:22 | LENA ŽIVKOVIĆ | ULJANIK | Ž | 2012 | F |
6 | 47 | 19:16 | LORA NJEGOVAN | RK NEV | Ž | 2012 | F |
7 | 46 | 22:12 | IDA TOMMASINI | RK NEV | Ž | 2010 | E |
KATEGORIJA F - ŽENE 1000 m | |||||||
POREDAK | ST.BR. | VRIJEME | IME I PREZIME | KLUB | SPOL | GOD. | KAT. |
1 | 31 | 15:46 | PETRA ROBOTIĆ | RK NEV | Ž | 2011 | F |
2 | 21 | 17:02 | SARA SOLDO | MLADOST | Ž | 2011. | F |
3 | 79 | 18:22 | LENA ŽIVKOVIĆ | ULJANIK | Ž | 2012 | F |
4 | 47 | 19:16 | LORA NJEGOVAN | RK NEV | Ž | 2012 | F |