Subota, 26. studenog 2016. 22:03 Napisao/la  SC

A-1 liga 8. kolo: Škrljevo - Split 59:61

ŠKRLJEVO – SPLIT 59:61 (21:16, 10:15, 12:19, 16:11)

Suci: Perlić (V.Gorica), Tomić (Zagreb), Jurković (Zagreb)

ŠKRLJEVO: Cook, Palčić 14, Milekić, Juričić 2, Boban 8, Vodopija 4, Konjević 19, Radunić 2, Marasović 2, Williams 2, Dubelj, Stipčić 6

SPLIT: Subotić 2, Kalajžić 9, Kedžo 2, Rančić 6, Dijan 2, Najev 4, Jukić 16, Filipović 7, Kanaet 8, Galić, Širko 5

Trice: Škrljevo 5-17, Split 5-15

Skokovi: Škrljevo 40 Split 27

Slobodna bacanja: Škrljevo 8-9, Split 2-7

Košarkaši Škrljeva u osmom kolu A-1 lige poraženi su na svom terenu od momčadi Splita rezultatom 59:61.

Domaći igrači bolje su otvorili susret, te su prvu četvrtinu dobili rezultatom 21:16.

Splićani su u drugoj četvrtini odigrali agresivnije u obrani i dopustili košarkašima Škrljeva da postignu samo 10 koševa i na poluvrijeme se otišlo izjednačenim rezultatom.

Treća četvrtina se pokazala ključna u susretu.

Gosti su je završili sa prednošću 50:43 i ušli u završnicu susreta sa dovoljnom razlikom koju domaćini nisu uspjeli dostići.

Kod domaćina naučinkovitiji je bio Davor Konjević sa 19 koševa, a kod gostiju Josip Jukić sa 16 postignutih koševa.