A-1 liga košarkaša: Kvarner 2010 slavio protiv Hermes Analitice, druga pobjeda sezone

Subota, 10. prosinca 2016. 19:51 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Kvarner 2010 - Hermes Analitica 78:72

A-1 liga košarkaša - 10. kolo

KVARNER 2010 – HERMES ANALITICA 78:72 (20:11, 21:17, 15:23, 22:21)

KVARNER 2010: Barnjak 7, Veljačić 18, Klasan, Vucić 6, Gustovarac, Kučan 10, Brajdić , Štimac 22, Kalpić 8, Gilbert 6

HERMES ANALITICA: Škara 2, Raič 3, Svoboda 8, Fodor 3, Garafolić 21, Mijić 11, Krstanović 3, Gazić 5, Rajić 10, Radoš 6

Trice: Kvarner 2010 7-26, Hermes Analitica 6-18

Skokovi: Kvarner 2010 31, Hermes Analitica 38

Slobodna bacanja: Kvarner 2010 15-22, Hermes Analitica 18-20

Osobne greške: Kvarner 2010 23, Hermes Analitica 22

Košarkaši Kvarnera 2010 upisali su pobjedu u 10. kolu A-1 lige protiv momčadi Hermes Analitice iz Zagreba rezultatom 78:72.

Kvarneraši su odlično otvorili susret te već nakon prve četvrtine nagovijestili da su spremni za osvajanje bodova.

Do poluvremena su imali plus od trinaest koševa.

U trećoj četvrtini gosti su se primakli na 56:51, ali u zadnjoj četvrtini došla je do izražaja mirnoća domaćih igrača koji su znalački susret priveli kraju.

Na kraju su slavili s plus šest koševa 78:72, te tako upisali drugu pobjedu ove sezone.