×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Navijači domaće momčadi su početkom drugog poluvremena napravili bakljadu zbog čega je susret bio nakratko prekinut. Potom su na rasnoj osnovi vrijeđali napada gostiju Henryja Bellea

Svi su igrači na „rendgenu“ i nije isključeno da netko od njih kompromitira svoj status, upozorio je izbornik hrvatske reprezentacije Slaven Bilić dan uoči prijateljskoga okršaja

Nekadašnji mladi reprezentativac također se žali i na lateralne ligamente u koljenu koji su vrlo vjerojatno također stradali u nesretnom doskoku

Teško je sada igrati kada imamo mač nad glavom da ne smijemo izgubiti niti jednu utakmicu. Playoff je teško dostižan, ali nećemo se predati dok postoji i najmanja šansa - rekao je trener Zameta

Škrljevo slavljem kod Kastavaca 72:63 nastavilo borbu za prvo mjesto sa Kircima i Kraljevicom. Zamećani kod kuće iznenadili Pulu 1981 (88:86), Jadran uvjerljivo poražen u Kraljevici

Mlaka je na domaćem terenu poražena u Zagreba u derbiju kola, dok su Riječani u Splitu pružili solidan otpor

Drenova - Bilje 3:0 (25:22, 25:14, 25:21). Izabranice Ilije Matića nisu imale previše problema protiv posljednjeplasiranog sastava

Rudić je za posljednju utakmicu u skupini Svjetske lige protiv Makedonije pozvao vratara Vićana i Bijača, te igrače Burića, Buljubašića, Hinića, Paškvalina, Krapića, Sukna, Barača, Muslima, Šetku, Jokovića, Vukičevića i Milakovića.

Bivši trostruki uzastopni prvak Europe i najbolji košarkaški klub prošlog stoljeća nalazi se u teškoj financijskoj situaciji

Pripremni ogled na Kantridi pomaknut je za dva sata zbog prijateljske U-19 utakmice između Hrvatske i Njemačke u Kostreni (15 sati)

Ponedjeljak, 27. veljače 2012. 09:42
HNL

Problem hrvatskog nogometa je - sotona!

Bivši dopredsjednik Hrvatskog nogometnog saveza žestoko se obrušio na Vlatka Markovića, Zorislava Srebrića i - Zdravka Mamića.

Opatija - Vukovar 3:1 (25:16, 26:24, 23:25, 25:14). Opatijci nisu dopustili da ih pokoleba gubitak treće dionice te su osvojili desetu pobjedu

Odbojkašice Kastva izgubile su triler protiv gošći iz Umaga nakon sat i 49 minuta igre. Crikvenica lako protiv Rječine u lokalnom derbiju

U super uzbudljivoj utakmici NBA All Stars koja je ove godine odigrana u Orlandu slavio je Zapad. Kobe Bryant srušio rekord Michaela Jordana.

Napoli je s 1:0 svladao Inter, kojem je ovo četvrti poraz zaredom u Serie A. Lazio s 1:0 bolji od Fiorentine, Udinese slavio s 3:1 u gostima kod Bologne.

Čudesan Messijev udarac sakrio  je slabosti Barcelone, koja u drugom poluvremenu nije bila dovoljno snažna da bi mogla odgovoriti agresivnoj igri Atletica.

Bakrani su u 76. minuti imali vodstvo 4:1, a na kraju je vratar Herman morao spašavati tri boda u završnici. Hreljani rutinski protiv Goranina

Karlovačka banka – Zamet 25:24 (11:7). Karlovčanin Stipe Mandalinić promašio je u završnici zicer, lopta se odbila na drugi dio igrališta. Vučko ju je pogurao u ruke Karlovčana koji preko Bačića dolaze do vrijedne pobjede

Poraz od Kozale uzdrmao je redove Matuljaca, a njihova neuvjerljivost na vidjelo je izašla i u utakmici protiv Petrinje koja će pak u idućem kolu ugostiti Kozalu

Sada je pritisak na Barceloni koja se teoretski još uvijek nema razloga predati.

Ryan Giggs u sudačkoj nadoknadi postigao je pogodak odluke u utakmici tijekom koje je proslavio 900. nastup  za Manchester United

Pobjeda nad Schalekom dobro je došla da se smire tenzije nakon slabe igre Bayerna protiv Basela u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.

Igor Budan nastavio je sjajnu golgetersku seriju i u 25. kolu Serie A. Zabio je šesti pogodak za Palermo ove sezone, na gostovanju u Sieni. Nažalost, njegova momčad je teško poražena, kao i Roma u Bergamu.

Nedjelja, 26. veljače 2012. 13:00
Rukomet

Orijent Presoflex prvak Hrvatske!

Izabranice Sanjina Lučičanina u finalu su pobijedile Sesvete 22:16, a to je ujedno bila posljednja utakmica trofejne generacije

Očekivano, derbi između Milana i Juventusa izazvao je seriju polemika. Sukobi i prepucavanja će trajati vjerojatno danima, možda i do kraja prvenstva...

Reno Sinovčić, koji zastupa Marina Tomasova, igrača kojem je Hajduk zabranio treniranje s prvom momčadi, poručio je kako njegov štićenik na ljeto napušta Poljud

Vratarki Zameta po povratku u Rijeku dijagnosticiran je prijelom desne ruke s pomakom, a prve informacije govore o najmanje dva mjeseca pauze

Izvanredna nogometna predstava na Gerlandu! U 4. minuti sudačke nadoknade Hoarau je drugim pogotkom postavio konačni rezultat 4:4

Milan i Juventus odigrali su 1:1. Veliki derbi obilježen katastrofalnom pogreškom pomoćnog suca, koji nije priznao čisti pogodak "rossonerima".

Lokomotiva – Orijent Presoflex 42:30. Orijentašice su nasutpile bez Ene Konte, Deane Milosavljević i Ane Debelić koje nastupaju na kadetskoj završnici