×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Hajdukov stručni stožer je nakon uvjerljive pobjede nad Zagrebom vikend proveo analizirajući igru svojih narednih protivnika.

Martić - Hsieh 6:2, 5:7, 1:4 - predaja Martić. Hrvatska tenisačica u isti dan igrala je polufinale te je svladala Jelenu Janković 6:7 (5), 7:5, 7:6 (5), ali u finalu nije bilo snage

U pobjedi Mlake najbolja je bila Snježana Kramar s 581 oborenim čunjem. Kuglačice Rijeke uvjerljivo poražene, kuglači Rijeke došli do bodova spasa

Opatija - Šibenik 1:3 (19:25, 25:20, 12:25, 18:25)

Švedski napadač odigrao je briljantnu utakmicu u Palermu, zabivši tri gola. Priznao je kako opet uživa u nogometu.

Talijanski reprezentativac navodno je u petak "zalomio", iako je njegov Manchester City u subotu igrao protiv Boltona.

Rezultati 26. kola: Marseille – Toulouse 0:1, Nancy – Lyon 2:0

Kvarner Kostrena – Matulji 2001 23:39

Petrinja – Kozala 32:27. Igrali smo loše i zasluženo izgubili, kaže trener Dunato

Barcelona je praktično cijelo drugo poluvrijeme igrala bez jednog igrača u polju, a na kraju je imala posjed lopte 75 prema 25 posto

Subota, 03. ožujka 2012. 21:38
Vaterpolo

Primorje EB - Jug CO 9:9

Usprkos remiju, bazen na Kantridi svjedočio je još jednom vaterpolo užitku.

Odigrane su dvije utakmice 12. kola Druge malonogometne hrvatske lige skupina zapad.

VROS Darda - Kvarner 2010 85:68 (23:18, 11:18, 19:18, 32:14).  Riječanima nije pomoglo niti devet trica Matije Češkovića

Cedevita je izgubila od Maccabija derbi 22. kola ABA lige 77:83, ali je ipak izborila Final Four.

Zamet ne igra dobro, ne ostvaruje dobre rezultate, a izgleda da su za Riječane rukometne velesile postale Kaštele i Vinkovci što izaziva zgražanje svih bivših igrača i članova riječkog premijerligaša, koji su godinama krvavo gradili ime i brend rukometnog kluba Zamet.

Spačva – Zamet 35:31. Na kraju je poraz i dobar s obzirom na okolnosti koje nas prate. Prerano je za neke katastrofalne zaključke, prvenstvo je još uvijek u tijeku, kaže trener Alen Kurbanović

Pleter - Studenac 89:69 (20:20, 30:7, 15:18, 24:24.  Riječanke su pitanje pobjednika riješile tijekom fenomenalne druge četvrtine, koju su apsolvirale s čak 30:7 u svoju korist.

U unaprijed odigranom susretu 26. kola Prve lige odbojkašica Split 1700 svladao Grobničan 3:0

Šibenčani su uspjeli isprovocirati goste koji su bili bliže pobjedi i zadržati bodove. Na utakmici je došlo i do desetominutnog prekida jer je domaći predstavnik opsovao trenera Imotskog Gojka Grančića

Subota, 03. ožujka 2012. 20:09
MOK Rijeka

Odbojkaši Rijeke bolji od Zagreba

Rijeka – Zagreb 3:0 (25:16, 26:24, 25:21)

Zamećanke su se u susretu 19. kola 1. HRL solidno suprotstavile Podravka Vegeti i na kraju upisale "prihvatljiv poraz"

Jedini strijelac bio je Alispahić u 62. minuti. Ivan Kelava obranio je jedanaesterac. Gosti su razočarani napustili Maksimir, jer smatraju kako su zaslužili puni plijen.

Milan je protutnjao kroz Palermo svladavši domaćina sa 4:0. Zlatan Ibrahimović zabio "hat-trick" za samo trinaest minuta. Juventus kod kuće odigrao samo 1:1 s Chievom.

Viškovaljani svladali Goranin 5:0, Naprijedu bod kod Istre (0:0), Kokorić donio bod Klani kod Borca (1:1)

Roger Federer svladao je s 2:0 (7:5, 6:4) Andyja Murraya u finalu Dubaija. Velikom Švicarcu ovo je 72. naslov na ATP Touru.

U derbiju 24. kola Bayer pred svojim navijačima kasnim golovima Kieslinga (76') i Bellarabija (90') nanio novi udarac šampionskim ambicijama Bayerna

Jamal je svojedobno sinove poslao na Poljud. Rijeka je za dvojicu igrača dobila čak 2,3 mil. eura odštete.

Manchester City he bez problema svladao Bolton 2:0 i mirno čeka susret Tottenhama i Manchester Uniteda. Novi poraz Chelseaja.

Subota, 03. ožujka 2012. 17:34
Prva NL

Damir Mišković gledao utakmicu Pomorca

Damir Mišković se nakon utakmice Pomorca i Junaka zadržao u prostorijama kluba dres kojega je nosio u sezoni 1986/87

Peto izdanje Zimskih mountain bike liga obiluje natjecateljima i iz Slovenije pa i susjedne Italije