Uz Kastav u završnici Kupa Hrvatske sudjeluju Zrinjevac, Pula, Biston Brela, Komolac, Primošten, Belišće i Debeljak
Boris Reinić, Aleksandar Tomić i Dario Babić s barkariolom Miljenkom Banom, osvojili drugo mjesto iza novih ekipnih prvaka Periska Ploče
Čavjanke su u posljednjoj utakmici za poredak pobijedile srpsku Altinu 14:4. Francuskinje pobijedile u neizvjesnom finalu u kojem je odlučivala praktički jedna boća
Možda smo bile umorne od cjelodnevne vrućine, ali svejedno smo sretne jer smo treće u Europi. Cilj je bio ući u polufinale, rekla je boćarica Labina Nives Jelovica.
U posljednjoj utakmici za poredak koja počinje u podne boćarice Čavle - Škole boćanja igrat će protiv Altine
U djelomično odigranom polufinalu Saint Vulbas vodi protiv Labina 9:1, Čavle - Škola boćanja vodi 10:0 protiv Ruskinja u borbi za peto mjesto