Dario Babić iz riječkog Lubena osvojio drugo mjesto, treći je Saša Tomić iz Voloskog.  DSNM Volosko slavilo u ekipnoj konkurenciji
Ove godine promijenjen kurs, dvadeseta Fiumanka jedri se u trokutu  Jubilarna regata održava se od 6. do 9. lipnja
Podvodni ribolovci ekipe Divein Croatia & De Periska, Mate Barešić, Luka Fatović i Marko Musulin pobjednici s ulovom ukupne vrijednosti 46865 bodova
Utrka na 110 km ujedno je bila i 3. prvenstvo Hrvatske u trailu na kojemu je titula nacionalne prvakinje pripala  Ingrid Nikolesić, u muškoj konkurenciji  prvak postao Marin Mandekić iz Kastva
TŠK Srdoči osvojili prvo mjesto u Prvoj hrvatskoj ligi - Zapad ispred riječkog Kvarnera