Orijent - Dugo Selo 2:1. Orijentaši su golovima Kovačevića i Devovića na Krimeji ostvarili sedmu pobjedu ovoga proljeća
Orijentaši su najbolja ekipa u nastavku prvenstva, u deset kola ubilježili su šest pobjeda, dva neodlučena ishoda i samo dva poraza
Posebno me veseli što smo pobijedili našeg najvećeg rivala MNK Grobnik i pokazali da smo trenutno najbolja momčad u ovom dijelu Hrvatske, rekao nam je izbornik ekipe Ivan Tomić.
Nedjelja, 22. travnja 2012. 19:07
Prva ŽNL

Kraljevica nadigrala dokere na Oštru

Kraljevica - Lučki radnik 4:1. Domaćin je u potpunosti nadigrao goste iz Rijeke i ostvario uvjerljivu pobjedu
Stari grad - Risnjak 0:1. Gol odluke postigao je Kraljić koji je u pedesetoj minuti realizirao najstrožu kaznu
 Halubjan nanio Borcu šesti poraz sezone i ostao u utrci za prvo mjesto
Grobničan - Krk 4:0. "Crveni" golovima Imeraja (2), Bijelića i Miculinića na Mavrincima zaustavili "ispuhani" Krk, nanijevši otočanima prvi poraz nakon četiri kola
Derbi se igra u Kraljevici gdje vodeća momčad lige dočekuje Lučki radnik koji zauzima treće mjesto sa 43 boda koliko ima i drugoplasirani Lovran. Kraljevica spomenutom dvojcu bježi osam bodova, ali ima i utakmicu manje