×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Ako ćemo biti "čisti u glavama", onda možemo očekivati pobjedu. Svaki drugi pristup će biti poguban za nas, najavljuje Starčević dvoboj s Bujama
- Protiv Miroslava Uljana nemam ništa, osobno, ali nogomet ovako više ne može funkcionirati
Za mene je ovo novi izazov, nikada nisam bio u situaciji da se borim za ostanak, govori Alen Horvat koji je zamijenio Damira Rubčića
Činjenica je da će uprava, u financijskom smislu, imati strpljenja toliko dugo dok postoje objektivne šanse da se Crikvenica spasi. Što je jedini logičan put, kojega su, srećom, svjesni svi
Nedjelja, 25. ožujka 2012. 18:50
Prva ŽNL

Lokomotiva pobijedila Cres

Lokomotiva - Cres 2:1 (2:0). Klanac je matirao suparničkog vratara u 10. i 27. minuti
Stari Grad - Goranka 2:0 (1:0). Utakmicu je obilježio Šimun Starčević lijepim pogotkom s 25 metara u 25. minuti
Utakmicu između Grobnika i Albone obilježila je apsolutna dominacija domaćina, koji niti jednog trenutka gostima nije dopustio da "dođu do daha"
Zamet - Lučki radnik 1:1 (0:0)